Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Сім’я – це дар, який не варто сприймати як належне

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Сім’я – це дар, який не варто сприймати як належне

Друк

Сім’я – це те гніздо, з якого

Пташенята летять у політ,

Але до гілля якого

Вертають крізь далеч літ.

Щоб знову в гніздечку тому

Ще побувать хоча б мить,

Бо що є рідніше від дому?

Тож сім’ї свої бережіть.

(Наталя Хаммоуда)

Легкою ходою ступає по землі молодий бадьорий травень – останній місяць весни, який уподобав собі Україну, подарувавши їй низку знакових свят, серед яких особливе місце посідає Міжнародний день сім’ї. Велика родина, дружна сім’я – це один із найкращих подарунків, який може зробити людині життя. І асоціюється цей святковий день із категоріями добра, поваги, розуміння, віри, надії та любові.

В Україні День сім’ї почали відзначати з 2012 року. Однак, незважаючи на молодий вік, Український день родини (це повна назва свята) відзначають весело та цікаво. Люди збираються сім’ями, щоб більше уваги і тепла подарувати своїм рідним і близьким.

Особливо радісним свято сім’ї є для малечі, бо дітям сьогодні так не вистачає уваги батьків, заклопотаних різними рутинними проблемами.

Студенти 2-го курсу факультету спеціальної освіти за ініціативою викладачів кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії (завідувача кафедри, доктора педагогічних наук, професора Татьянчикової Ірини Володимирівни; заступника декана, кандидата педагогічних наук, доцента Кузнецової Тетяни Григорівни; кандидата педагогічних наук, доцента Омельченко Марини Сергіївни) вирішили долучитися до створення атмосфери родинного затишку для малюків спеціального дошкільного навчального закладу «Рушничок», завітавши туди з інсценізацією казки «Ріпка».

Діти із захопленням поринули в казкове дійство, танцювали і відгадували загадки, сміялись та співали разом із казковими героями. Велике задоволення отримали не лише дошкільнята, а й викладачі вишу та педагогі дитячого закладу. Діти у грі переконались, що родина – це міцний колектив, який єднає любов, довіра, підтримка, взаємодопомога, у родині основою є материна ніжна турбота, батькова вимогливість і сила, братова підтримка, бабусина доброта… До того ж після казки та веселих ігор усі учасники вистави та глядачі спонтанно створили тісне коло та почали обмінюватись отриманими враженнями і планувати майбутні зустрічі. Це дало можливість всім відчути себе членом єдиної дружної родини.

Приємною несподіванкою для малечі стали авторські подарунки-книжки від професора Татьянчикової Ірини Володимирівни.

Студенти та викладачі факультету спеціальної освіти вдячні педагогічному персоналу та керівництву КЗ ДНЗ «Рушничок», завідувачці Свідловій Т. Є. та куратору ЗДО Горобець І. В. за порозуміння, теплу атмосферу та співпрацю.

Студент 2-го курсу факультету спеціальної освіти –

Ярослав Довгоспинний

Велика родина - діти та дорослі після вистави

Викладачі кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії принесли малюкам авторськи книжки


Діти, студенти та педагогічний персонал об'єднались у запальному танку


Захоплюючий момент казки!


Студенти 2-го курсу та викладачі факультету спеціальної освіти - учасники вистави для дошкільнят


Усі разом, єдиною родиною ми можемо подалати будь-які перешкоди!

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення