Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Турбота про довкілля

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Турбота про довкілля

Друк

Усі ми хочемо жити в місті, де чисті й затишні вулиці, доглянуті квітучі сади, упорядковані зелені зони. Але, як не прикро про це говорити, через байдужість та «культуру» наших громадян більшість наших вулиць й прилеглих до них територій скоріше нагадують сміттєзвалища, ніж зони життя та відпочинку.

«Не перетворюйте місто на смітник» – під цим гаслом 26 квітня студенти факультету фізичного виховання вийшли прибирати територію парку Слов’янський курорт від побутового сміття.

Спостерігаючи за пропливаючим озером сміттям, прогулюючись по папірцях та пакетах, виникає логічне питання: щоб не обурюватися через сміття на кожному кроці, може треба просто не смітити й долучатися до європейської моди на чистоту та свідому екологічну поведінку?

Студенти факультету фізичного виховання чітко розуміють те, що поважне, бережливе ставлення до природи – одне з правил поведінки цивілізованої і культурної людини. Тож, не засмічуйте ліс, стежки, балки та місця відпочинку. Подумайте про красу природи, не зіпсовану вашими прогулянками, про свій добробут і тих, хто прийде у ліс після вас.

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення