Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Ушанували пам’ять загиблих у Другій світовій

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Ушанували пам’ять загиблих у Другій світовій

Друк

У День пам’яті та примирення студенти факультету фізичного виховання та педагогічного факультету ДДПУ організували та провели флешмоб. Декан факультету фізичного виховання О.І. Холодний привітав присутніх та розповів про те, що наші діди та прадіди йшли до перемоги задля того, щоб ми жили, були вільними, здоровими, отже щасливими під мирним небом!... Заради здоров’я та щастя підростаючого покоління на нашій рідній землі, заради пам’яті та примирення відбувся цей захід.

Після цього викладачі та студенти поклали квіти до пам’ятника партизанам, що розташований біля спортивного корпусу ДДПУ.

Наступний етап сумісних заходів був на педагогічному факультеті. Завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Т.А. Коношенко закликала молоде покоління шанувати та пам`ятати події минулого. В аудиторії №7 (навч. корп. 2) був організований перегляд кінофільму "Незламна". Студенти із цікавістю переглянули цей фільм, після чого жваво ділились враженнями від перегляду.

Подібні заходи сприяють патріотичному та моральному вихованню студентів, а також дружбі між факультетами університету. Звичайно, саме такі стосунки та розуміння зроблять нас незламними, непереможними, вільними та щасливими на нашій рідній Україні!

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення