Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Нові перемоги студентів факультету фізичного виховання

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Нові перемоги студентів факультету фізичного виховання

Друк

3 травня в Краматорську відбувася Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед студентських команд ЗВО ΙΙΙ-ΙV р.а. Команду нашого університету представили студенти 1–3 курсів факультету фізичного виховання.

Хлопці та дівчата одержали впевнену перемогу, ставши тріумфаторами та призерами у всіх видах легкоатлетичної програми.

У бігу на 100 метрів серед юнаків у фінальному забігу відбувалась запекла боротьба, й у результаті, фінішувавши з однаковим часом, наші спортсмени увійшли до трійки лідерів: 1 місце у Євгенія Денисенка з результатом 11,9 сек., 2 місце у Богдана Карасьова з результатом 11,9 сек., 3 місце у Кирила Почепецького з результатом 11,9 сек.

Серед дівчат у бігу на 100 метрів 1 місце посіла Катерина Оспіщева з результатом 13,6 сек. 2 місце – Вікторія Гетун із результатом 14,3 сек.

У бігу на 200 метрів серед дівчат першість виборола Тетяна Гаценко з результатом 27,9 сек., 2 місце – Катерина Оспіщева з результатом 31,7 сек.

Серед юнаків у бігу на 200 метрів 1 місце у Євгенія Денисенка з результатом 25,2 сек., 2 місце у Владислава Григора з результатом 25,7сек., 3 місце у Кирила Почепецького з результатом 26,0 сек.

У стрибках у довжину серед дівчат першість упевнено виборола Анастасія Дудник із результатом 4 м 50 см. Серед юнаків 1 місце у Богдана Карасьова з результатом 6 м14 см, 3 місце у Олега Снігуренка з результатом 5 м 63 см. Також наша команда в естафеті 4х100 серед юнаків та дівчат посіла перші місця.

У загальному заліку команда факультету фізичного виховання ДДПУ у складі Д. Коваленко, А. Дудник, Т. Гаценко, К. Оспіщевої, В. Гетун,

Д. Сидоренко, Є. Денисенка, К. Почепецького, В. Григора, О. Рожкова,

О. Снігуренка, Б. Карасьова, А. Ертуганова під керівництвом тренерів Олени Вікторівни Смоляр та Дениса Анатолійовича Щелкунова виборола 1 місце.

Вітаємо студентів та їхніх тренерів із впевненою перемогою в Універсіаді Донецької області з легкої атлетики. Бажаємо міцного здоров’я, сили та натхнення для подальших успіхів і перемог!

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення