Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Веселий футбол – те, що об’єднує кожного!

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Веселий футбол – те, що об’єднує кожного!

Друк

Саме таким був фестиваль у місті Краматорську 18 та 25 квітня у межах соціального проекту ФФУ «Відкриті уроки футболу», який здійснюється за підтримки Європейського Союзу.

Фестиваль відбувається з метою залучення дітей, зокрема дітей-переселенців, до занять спортом, пропаганди футболу та здорового способу життя учнівської молоді.

За плідною співпрацею волонтерів проекту, а саме студентів факультету фізичного виховання, студентів кафедри практичної психології та вчителів фізичної культури міста Краматорська було створено дитяче спортивне свято, де кожна дитина мала змогу проявити себе, в незалежності від своєї фізичної підготовки, знайти нових друзів, дізнатися та навчитися новому на великому футбольному полі.

Розпочалося спортивне дійство з веселої розминки. Після цього волонтери розташувалися групами на 12-ти локаціях для участі в різноманітних футбольних іграх, вправах і конкурсах. Вони знайомили дітей із найпростішими елементами футболу, правилами поведінки на стадіоні, психологічними вправами, основами здорового способу життя та об’єднували всіх дітей. Усі учасники отримали велике задоволення та позитив від свята й переконалися, що футбол — не проста гра, а спосіб життя, який об’єднує й надихає. Федерація футболу України подарувала всім дітям і волонтерам футбольний інвентар та екіпіровку.

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення