Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Технологічну освіту у ДВНЗ «ДДПУ» акредитовано!

Технологічну освіту у ДВНЗ «ДДПУ» акредитовано!

Від 25 квітня експертна комісія у складі голови комісії Шайко-Шайковського Олександра Геннадійовича – доктора технічних наук, професора кафедри професійної та технологічної освіти і загальної фізики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та члена комісії Гуменюк Тетяни Броніславівни – кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри промислової інженерії та сервісу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова працювала на випусковій кафедрі педагогіки і методики технологічної та професійної освіти факультету початкової, технологічної та професійної освіти.

25 квітня експертів вітали всі члени кафедр педагогіки і методики технологічної та професійної освіти (завідувач – проф. Стешенко В. В.) та загальнотехнічних дисциплін, промислових технологій і безпеки життєдіяльності (завідувач – проф. Бондаренко В. І.). У корпусі № 3 силами викладачів було організовано виставки: картин, виробів легкої промисловості, виробів із металу, дерева, паперу, кращих зразків писанкарського мистецтва та ін. Особливу увагу О. Г. Шайко-Шайковського та Т. Б. Гуменюк привернула виставка наукових видань викладачів кафедр ПМТПО та ЗТД, ПТ та БЖД. Деякі зразки видань останніх років було передано експертам для їхніх кафедр.

26 квітня відбулася зустріч експертів з ректором ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» проф. Омельченко С. О. Ректор привітала О. Г. Шайко-Шайковського та Т. Б. Гуменюк, підкреслила важливість для університету спеціальності «Технологічна освіта» та побажала наснаги та позитивних результатів у роботі комісії. Цього ж дня для експертів було організовано екскурсію до кімнати-музею імені М. Петренка, організовану у Слов’янському педагогічному ліцеї з активної ініціативи його директора – О. А. Бабенко. Оксана Анатоліївна провела цікаву екскурсію музеєм для експертів, керівництва та викладачів факультету.

27 квітня роботу комісії завершено підписанням експертних висновків! Вітаємо колег із факультету початкової, технологічної та професійної освіти!