Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Майбутнє волейболу Донеччини

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Майбутнє волейболу Донеччини

Друк

Уже стала доброю традицією співпраця факультету фізичного виховання з обласним, міськими та районними управліннями освіти у питаннях фізичної культури та спорту. Другий рік поспіль факультет фізичного виховання ДДПУ забезпечує проведення зонального етапу чемпіонату Донецької області з волейболу «Шкільна волейбольна ліга України». Учасниками заходу стали команди-переможці міських та районних етапів змагань. У 2018 році університет приймає 20 команд із районів та міст Донецької області.

Відповідальне та неупереджене суддівство здійснювалось командою суддів із числа студентів факультету фізичного виховання під чуйним керівництвом ст. викладача кафедри теоретичних, методичних основ фізичного виховання і реабілітації С.О. Чернобая.

Школярі продемонстрували цікаву тактику гри, спритність, спортивний азарт, гарний настрій. Гравці, уболівальники, викладачі та студенти факультету отримали задоволення від спілкування та показового змагання.

Особисте піклування декана факультет фізичного виховання

О.І. Холодного про учасників змагань підштовхує учнів шкіл обирати саме наш університет для вступу після закінчення своїх навчальних закладів.

До речі, дуже теплою була зустріч випускників факультету, а зараз – учителів фізичної культури, що готують волейболістів, із своїми викладачами.

Хочеться вірити, що праця цих людей стане гідним зразком молодому поколінню для розвитку спорту в Україні.

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення