Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Змагалися з волейболу

Змагалися з волейболу

28 лютого, 1 та 5 березня в спортивному корпусі відбувались змагання з волейболу серед студентів факультетів Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет». У першості брали участь команди: факультету психології, економіки та управління; фізико-математичного факультету; педагогічного факультету; дефектологічного факультету; філологічного факультету; факультету ПТПО (технологічне відділення) та факультету фізичного виховання, група «Здоров’я людини».

Головний суддя змагань – старший викладач кафедри здоров’я людини та фізичного виховання Попков Ю.В.

Змагання відбувалося в два етапи. Перший етап – 28 лютого та 1 березня – змагання серед дівчат.

Перше місце – команда «Здоров’я людини».

Друге місце – команда фізико-математичного факультету.

Трете місце – команда ПЕУ.

Другий етап – змагання юнаків – відбулось 5 березня.

Перше місце – команда фізико-математичного факультету.

Друге місце – команда «Здоров’я людини».

Трете місце – команда педагогічного факультету.

Вітаємо переможців змагання та бажаємо всім здоров’я, успіхів та високих спортивних досягнень!