Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Любов та поезія Шевченка

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Любов та поезія Шевченка

Друк

Укотре студенти факультету фізичного виховання демонструють не тільки любов до спорту, але й любов до поезії. Напередодні Шевченківських днів та Жіночого свята для студентів факультету фізичного виховання бібліотекарі читальної зали № 1 Борщова О.А., Шило Н.О. влаштували літературно-музичний захід «Тарасові музи».

Була піднята завіса над найбільш загадковою сторінкою життя і творчості митця — його коханням. Кохані жінки стали для творчого генія тими музами, які своїм полум’яним почуттям або холодною байдужістю надихнули на створення вершинних поезій і художніх полотен.

У підготовці цього заходу були використані джерела, представлені на книжково-ілюстративній виставці «Шевченко — голос душі українського народу».

Розповідь бібліотекаря супроводжувалася демонстрацією слайдів, художньою декламацією поезій Т.Г. Шевченка: «Якби зустрілися ми знову», «І станом гнучим, і красою», «Марку Вовчку», «Поставлю хату і кімнату», уривків з поем «Мар’яна-черниця» і «Тризна» у виконанні студентів І курсу Романенко Аліни, Павленко Дар’ї, Скиданенко Сніжани, Борошніченко Маргарити і Сташевської Віолетти. Прозвучали пісні на вірші Шевченка «Нащо мені чорні брови», «Така її доля», «Не женися на багатій», вірш «Ликерії» у записі.

Студенти та викладачі факультету фізичного виховання дуже вдячні О.А. Борщовій та Н.О. Шило за організацію заходу, за натхнення пізнати творчість Т.Г. Шевченка з боку лірики кохання.

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення