Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Спортивна весна на факультеті фізичного виховання

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Спортивна весна на факультеті фізичного виховання

Друк

Плавання – це особливий вид спорту, який корисний майже для всіх систем організму, підвищує загальний тонус тіла, а також допомагає розслабитися.

Позитивний вплив плавання на організм людини дуже широкий. Воно допомагає боротися із зайвою вагою, зміцнює серце, продовжує життя. Плавання тонізує весь організм і приносить відчутну користь для його здоров'я. Люди, які регулярно ходять в басейн, набувають струнку фігуру, міцність духу та позитивний настрій. Саме час замислитись із приводу зміцнення духу. Початок «Спортивної весни» на факультеті фізичного виховання відзначився змаганням із плавання, що відбувались 3 березня у Комунальному закладі «Фізкультурно-оздоровчий комплекс м. Слов’янська» за участю викладачів та студентів ДДПУ.

Головний суддя змагань – доцент кафедри методики викладання спортивно-педагогічних дисциплін Г.В. Глоба, члени суддівської колегії – студенти 3 курсу факультету фізичного виховання Д. Вєнков та В. Панченко. Нагороди розподілились наступним чином:

50 м вільним стилем (чоловіки):

1 місце – Щелкунов Д.А., 2 місце – Барда А., 3 місце – Гончаренко О.С.;

50 м вільним стилем (жінки):

1 місце – Сидоренко Д., 2 місце – Савченко Н., 3 місце – Голенко К.;

50 м кроль на спині (чоловіки):

1 місце – Барда А., 2 місце – Диденко М.;

50 м кроль на спині (жінки):

1 місце – Сидоренко Д., 2 місце – Савченко Н., 3 місце – Холодна А.;

50 м брас (чоловіки):

1 місце – Лазаренко Д.О., 2 місце – Гончаренко О.С., 3 місце – Холодний А.;

Естафетне плавання (4x50 м):

1 місце – збірна студентів факультету фізичного виховання, 2 місце – збірна викладачів ДДПУ.

Слід відзначити майстер-клас зі стрибків у воду від декана факультету фізичного виховання О.І. Холодного та професійної техніки плавання від декана факультету психології, економіки та управління Д.О. Лазаренка.

Від щирого серця вітаємо учасників змагань та бажаємо міцного здоров’я, подальших успіхів у спортивному та особистому житті!

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення