Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Санітарна дружина факультету фізичного виховання

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Санітарна дружина факультету фізичного виховання

Друк

Щороку 1 березня світове співтовариство відзначає Всесвітній день цивільної оборони. Цей день має дві основні цілі:

  1. Забезпечення доведення до відома світу громадськості життєвої важливості цивільної оборони та підвищення рівня поінформованості про готовність до запобігання нещасних випадків або стихійних лих та заходів, що вживаються в разі цих інцидентів;
  2. Відзначення зусиль та досягнень національних служб, відповідальних за боротьбу з лихами, вшанування пам’яті жертв.

Уже багато років у ДДПУ готуються санітарні дружини. Санітарна дружина – рухоме формування медичної служби цивільної оборони.

Санітарні дружини в системі медичної служби цивільної оборони призначені для надання першої медичної допомоги ураженим безпосередньо в осередках масового ураження і в зонах стихійних лих, участі в проведенні санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів (подвірні обходи, виявлення хворих із температурою, роздача профілактичних засобів, участь у проведенні дезінфекції та ін.).

Викладачі кафедри медико-біологічних основ охорони життя та цивільного захисту підготували та провели показовий виступ санітарної дружини факультету фізичного виховання ДДПУ. Основною метою заходу була демонстрація практичних умінь та навичок щодо надання першої медичної допомоги постраждалим у мирний та воєнний часи. Студенти показали свої знання в умовах імпровізованого хімічного, бактеріологічного, ядерного вогнищ ураження, а саме: зупиняли кровотечі, реанімували, надягали протигази на себе та постраждалого, накладали імобілізаційні шини, займались траспортуванням потерпілих, накладали пов’язки, вдягали захисні костюми, демонстрували елементи хімічної розвідки місцевості, реагування на сигнали штабу цивільної оборони тощо.

Керівництво факультету фізичного виховання та запрошені висловили подяку зав. кафедри МБООЖ та ЦЗ доц. Н.В. Гутарєвій та викладачам кафедри, а саме доценту Макаренку А.В., ст. викл. Бурову Ю.В. та лаборанту Сосєдко І.В. за змістовний, цікавий та необхідний захід, а студентам факультету – за чіткі знання особливостей роботи санітарної дружини.

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення