Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Вітання команді з чирлідингу

Вітання команді з чирлідингу

Уже багато років дівчата групи спортивно-педагогічного вдосконалення факультету фізичного виховання ДДПУ дивують та радують своїми яскравими виступами на обласних, міських та університетських заходах. Одним із напрямів роботи групи є чирлідинг (вид спорту, який поєднує в собі елементи шоу і видовищних видів спорту – танців, гімнастики та акробатики).

27 лютого в м. Краматорську в Палаці культури і техніки НКМЗ відбувся чемпіонат Донецької області з чирлідингу. Організацію та проведення Фестивалю здійснював департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації спільно з комунальним закладом «Донецький Палац молоді «Юність». У змаганнях взяли участь 11 команд навчальних закладiв I-IV рiвнів акредитацiї зi Слов’янська, Краматорська i Костянтинiвки. Змагання відбувались за номiнацiями «CHEER» i «DANCE».

Команда факультету фізичного виховання ДДПУ в складі Юлії Щербини, Вікторії Гетун, Дар’ї Коваленко, Юлії Сєдової, Катерини Шеремет та Анастасії Адаменко у запеклій боротьбі посіла 4 місце.

Бажаємо дівчатам та їхньому тренеру – ст. викладачу кафедри методики викладання спортивно-педагогічних дисциплін О.В. Смоляр наснаги, нових ідей та подальших успіхів!

• Image folder specified does not exist!