Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Перемога в обласному конкурсі «Любіть Україну!»

Перемога в обласному конкурсі «Любіть Україну!»

Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації разом із Донецьким обласним навчально-методичним центром культури 23 лютого в Центральній бібліотеці м. Слов’янська провели Відкритий конкурс читців, поетів та художників «Любіть Україну!», у якому взяли участь 122 учасники, із них: 31 читець, 38 поетів, 53 художники. Захід був присвячений 120-річчю від дня народження відомого українського поета, уродженця Донеччини Володимира Сосюри.

Почесними гостями та членами журі конкурсу були заслужена артистка України Л.Л. Колосович, правнук поета Олексій Сосюра, заст. директора Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України С. Гальченко, письменники Донецької обласної організації НСПУ П. Кущ, В. Глущенко, П. Гайворонський. В. Романько, М. Сіробаба, М. Сміщенко, О. Яровий, начальник відділу культури Слов’янської міської ради М. Олійник та інші.

Учасники конкурсу змагалися у трьох номінаціях: «Поети», «Читці», «Художники».

Участь у конкурсі взяли студенти філологічного факультету Донбаського державного університету Ганна Шевченко, Владислава Сенченко та Єлизавета Рухленко – керівник та наставник, доцент Валерій Іванович Романько. Виступ наших представників був дужу вдалим. У номінації «Читці» з віршами Володимира Сосюри та поетів-земляків Станіслава Жуковського і Юрія Доценка 2-е місце посіла Влада Сенченко – ІІ курс, англо-німецького відділення; 3-е місце присуджено Єлизаветі Рухленко – І курс україно-англійського відділення.

Переможці отримали дипломи та пам’ятні призи. Спеціальною грамотою «За участь у конкурсі» та подарунковою книгою від поета Станіслава Жуковського відзначена Ганна Шевченко – ІV курс україно-англійського відділення.

На заході діяла виставка рідкісних видань Володимира Сосюри з особистого архіву доцента В.І. Романька: автографи поета, листи дітей Володимира Сосюри до Слов’янська, видання наших земляків про Сосюру та чисельні видання Валерія Івановича про Поета, в тому числі його дослідження «Володимир Сосюра у Слов’янську». Коментар до виставки давав сам Валерій Іванович.

Вітаємо керівника, доцента В.І. Романька та членів його команди з перемогою!

Деканат філологічного факультету