Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини На філологічний факультет завітала сучасна українська письменниця

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

На філологічний факультет завітала сучасна українська письменниця

Друк

Наприкінці лютого гостею нашого університету стала доктор філологічних наук, професор кафедри педагогіки початкової освіти педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, член Національної спілки письменників України Ольга Деркачова. Зустріч відбулася на філологічному факультеті ДДПУ. Участь у ній взяли майбутні вчителі української мови та літератури і викладачі-україністи.

Ольга Сергіївна поділилася своїми науковими дослідженнями в царині української поезії, творчими письменницькими планами та разом з доцентом кафедри української мови та літератури Віктором Миколайовичем Разживіним презентувала новий роман, який вийшов друком зовсім недавно й тільки надійшов до книгарень.

Новий твір носить назву «Дім Терези». Він написаний, можна сказати, на одному диханні, тому що створений за два місяці, що є надзвичайно коротким терміном для такої творчої роботи. Роман, як і всі твори письменниці, присвячений темі кохання, людських взаємин та почуттів. Не дарма вона свого часу стала переможцем Міжнародного конкурсу «Коронація слова» в номінації «Кращий любовний роман».

Учасники зустрічі не лише дізналися про письменницьку лабораторію Ольги Деркачової, її трактування образу головної героїні «Дому…» – Терези, але й почули уривок твору в авторському читанні, мали можливість поставити питання, поспілкуватися з гостею та одержати автографи.

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення