Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Де логіка? Конкурс на кмітливість

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Де логіка? Конкурс на кмітливість

Друк

26 лютого на факультеті спеціальної освіти відбувся захід під назвою «Де логіка?». Свою кмітливість студенти 1-2-го курсів демонструють не вперше. На факультеті вже проводився конкурс «Найкмітливіші», який отримав цікаве продовження. Цього разу три серії завдань, незважаючи на різноманітність, були об’єднані пошуком логіки у рішенні. Конкурс відкрила декан факультету спеціальної освіти Мамічева О.В., яка побажала всім учасницям творчого натхнення та яскравої перемоги.

Команда 1-го курсу мала назву «Розумниці», дівчата дуже обдумано відповідали на найскладніші питання. Конкурс, у якому необхідно було об’єднати групу предметів єдиним поняттям, ця команда перемогла. Самими активними стали Микитіна Анастасія та Мазніченко Ірина.

Команда 2-го курсу групи «А» – «Комети» перемогла у конкурсі на знання українських народних прислів’їв та приказок. Дівчата у своїх відповідях були не лише швидкими, як комети, а й показали знання культури українського народу, того безцінного скарбу, яким він володіє з давніх часів і яким збагачує нові покоління. Особливо відзначилися Івкова Ольга та Жемчужникова Вікторія, які відповідали правильно та чітко.

Команда 2-го курсу групи «Б» – «Перлинки» стали найкращими у конкурсі «Ребуси». Справжні перлинки Слаба Аліна та Ковальова Юлія швидше від усіх відгадували слова, зашифровані в картинках.

На допомогу дівчатам при утрудненнях у складних завданнях приходила група підтримки, яка ні на хвилину не залишала своїх фаворитів. Групою підтримки стали не лише студенти-одногрупники, а й всі викладачі факультету, які були присутні на заході.

Справжніх переможців виявив конкурс, у якому треба було скласти ребус на слово олігофренопедагогіка. Найкращими показали себе «Перлинки», адже саме вони змогли першими виконати завдання, проявивши при цьому кмітливість, сполучити логіку із гумором. Проте, як зазначила заступник декана Кузнецова Т.Г., перемогла дружба. Особливу подяку отримали ведуча конкурсу Альона Косінова, організатори – Євгенія Трухіна та Оксана Подгорна, які створили атмосферу справжнього свята, що проходило у дуже веселій обстановці.

І, нарешті, у нагороду всім без винятку учасницям було подарено солодощі, які підготували куратори груп Сильченко В.В., Омельченко М.С., Шишменцев І.М. та Гриненко А.М. Саме так під час важких трудових буднів заряджаються позитивом студенти та викладачі факультету спеціальної освіти!

Аліна Слаба – студентка 2-го курсу факультету спеціальної освіти

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення