Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Художній майстер-клас «Вірші Т.Г. Шевченка в серцях дітей»

Художній майстер-клас «Вірші Т.Г. Шевченка в серцях дітей»

9 березня виповнюється 204 роки від Дня народження великого українського поета, художника – Тараса Григоровича Шевченка, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі. Творчість Шевченка вчить жити по правді, бачити красу людини в її душевному благородстві й готовності робити іншим добро.

Напередодні «Шевченківських днів», 22 лютого до затишного коворкінг-центру «Вільний простір», що розташований у гуртожитку №2 Донбаського державного педагогічного університету, завітали учні 3 класу загальноосвітньої школи №10 м. Слов᾽янська.

Завдяки співпраці вчителя Юлії Сергіївни та факультету початкової, технологічної та професійної освіти був підготовлений незвичайний творчий захід − художній майстер-клас «Вірші Т. Г. Шевченка в серцях дітей».

Ведуча дійства – студентка 1 курсу Дунай Марина – розповіла під супровід презентації про цікаві сторінки життя поета, а учні майстерно декламували його вірші, співали пісні. Після чого дітям запропонували об’єднатися в декілька груп, щоб опановувати певне художнє ремесло. Рядки з віршів «Світає, край неба палає» й «Садок вишневий коло хати» були покладені в основу для виготовлення творчих робіт. Учні разом зі студентами факультету ПТПО створили справжні дива: малювали фарбами, створювали аплікації в техніці малювання пластиліном на склі по контуру, оздоблювали картини в техніці квілінг.

Діти отримали неабияке задоволення від процесу створення свого власного шедевру, вони з легкістю опановували нові, ще невідомі їм техніки, допомагали один одному.

Студенти в свою чергу теж отримали багато корисних навичок у роботі з дітьми, отримали задоволення від спілкування й удосконалили свої знання.

За старанність учні були нагороджені грамотами, у таких номінаціях:

• «Справжні митці художньої хати»;
  • «І кожне його слово у наших серцях»;
  • «Вогонь поезії не згас»;
  • «Ідемо стежками до Тараса»;
  • «Магічний погляд сина українського народу».

Сподіваємося, що такі заходи стануть традиційними у нашому університеті.

Вероніка Стрілець – студентка 2 курсу ПТПО