Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Увага, вакансії для студентів та випускників ДДПУ!

Увага, вакансії для студентів та випускників ДДПУ!

1. Заклади освіти м. Сєвєродонецька потребують вчителів математики, інформатики, хімії та біології, вихователів дошкільних навчальних закладів, практичних психологів та соціальних педагогів. Для студентів ДДПУ є можливість суміщати навчання і роботу. Звертатися за телефоном: 066-216-94-45, головний спеціаліст відділу освіти з питань кадрової роботи Олійник Тетяна Валеріївна.

2. Вакансія музичного робітника! У дитячий садок "Малятко" м. Добропілля, смт "Новодонецьке" терміново потрібен музичний робітник (1 ставка). Фахівця забезпечать житлом! Звертатися за телефоном: 050-282-03-35, завідувач дитячого садка Вікторія Олегівна.