Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини II тур I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

II тур I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки

Друк

6-7 лютого 2018 року колективом кафедри педагогіки було організовано та проведено II тур I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки.

У цій події взяли участь найкращі студенти з різних факультетів ДВНЗ «ДДПУ», для яких педагогіка стала не лише навчальною дисципліною, а й невід’ємною складовою майбутньої професії.

Традиційно у проведені олімпіади взяли участь вельмишановні гості: кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки Горлівського інституту іноземних мов Борозенцева Т. В., кандидат педагогічних наук, директор педагогічного ліцею Бабенко О. А., директор ЗОШ № 19 Крапівіна С. В., учитель початкової школи вищої категорії, старший вчитель Бутиліна О. О.

На олімпіаді були представлені як завдання репродуктивного характеру у форматі тестів, які були спрямовані на перевірку глибини знань студентів-учасників із теорії та історії педагогіки, так і творчі завдання у форматі самопрезентації на тему «Я ‒ майбутній учитель» і «Педагогічний контекст» – вирішення складних педагогічних задач та ситуацій, які мають практичне значення

Слід відзначити загальний високий рівень підготовки учасників олімпіади та їх професіональну спрямованість.

Виступи учасників із самопрезентаціями були яскравим втіленням їх уявлень про свою майбутню професію. Вони добре впоралась із вирішенням педагогічної ситуації та продемонстрували глибокі знання педагогіки і психології, а також уміння професійно користуватися ними.

І ось хвилююча мить – оголошуються результати олімпіади.

I місце посів студент 3 курсу фізико-математичного факультету Сипчук Єгор.

II місце виборола студентка 3 курсу філологічного факультету – Чепурна Анастасія, на III місці – студентка філологічного факультету Будник Софія.

Із максимальним результатом першість у номінації «Кращий знавець теорії та історії педагогіки» виборола студентка 3 курсу філологічного факультету Чепурна Анастасія. У номінації «Краща самопрезентація «Я ‒ майбутній учитель» кращим став студент 3 курсу факультету фізичного виховання Щерчук Костянтин. Краще за всіх упорався із завданням педагогічного контексту студент 2 курсу факультету початкової, технологічної та професійної освіти Арутюнов Олексій.

Учасники та глядачі визначилися із вибором переможця у номінації «Глядацькі симпатії». Ним став студент факультету початкової, технологічної та професійної освіти Арутюнов Олексій.

Усі учасники олімпіади були нагороджені грамотами «За активну участь».

Але найголовніше, що кожний учасник отримав від участі у турнірі – це досвід, знання, нових друзів та відчуття задоволення від доброзичливої атмосфери.

Завершенням свята педагогіки став музикальний виступ студентів 2 курсу початкової, технологічної та професійної освіти Арутюнова О. та Моторіної Д.

Вітаємо переможців II туру I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки!

Сподіваємось на нові досягнення та перемоги!

Голова оргкомітету

д. пед. наук, доцент кафедри педагогіки

Цибулько Л.Г.

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення