Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Студенти факультету спеціальної освіти взяли участь в олімпіаді з педагогіки

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Студенти факультету спеціальної освіти взяли участь в олімпіаді з педагогіки

Друк

6-7 лютого 2018 року на базі кафедри педагогіки Донбаського державного педагогічного університету відбувся ІІ-й тур Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки. В інтелектуальних змаганнях взяли участь студенти перших, других та третіх курсів різних факультетів.

Наймолодшими були студентки 1-го курсу факультету спеціальної освіти Павлова Софія і Риманова Єлизавета.

На відкритті учасників олімпіади привітала голова журі – завідувач кафедри педагогіки, доктор педагогічних наук, професор Кузьміна Олена Володимирівна. Разом із нею оцінювати конкурсні роботи допомагали члени журі – доктор пед. наук, проф. Цибулько Л.Г., ст. викл. Плюхіна Н.П., ст. викл. Чумак Л.В.

На олімпіаді були присутні гості: кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки Горлівського інституту іноземних мов Борозенцева Т. В., кандидат педагогічних наук, директор педагогічного ліцею Бабенко О. А., директор ЗОШ № 19 Крапівіна С. В., учитель початкової школи вищої категорії, старший учитель Бутиліна О. О.

Обстановка була дуже сприятливою й водночас налаштовувала на серйозну розумову працю.

У перший день олімпіади студентам було запропоновано рішення тестових і завдання – самопрезентація «Я і моя майбутня професія». Студенти факультету спеціальної освіти підготували розповідь про свою сім’ю, свої життєві інтереси, своїх друзів, досягнення у навчанні. Важливою частиною презентації був аналіз вибору майбутньої професії. Дівчата розповіли про своїх наставників, які своїм прикладом, добротою, гуманністю у ставленні до всіх дітей надихнули їх на вибір професії корекційного педагога.

На другий день учасникам конкурсу були представлені різноманітні педагогічні ситуації, вішення яких передбачало не лише знання теорії навчання та виховання, але й можливості практично застосовувати знання та вміння на практиці, здатність правильно оцінювати ситуацію та швидко знаходити правильне педагогічне рішення. Це завдання дозволило студентам розкрити свій творчий потенціал та педагогічні вміння Так, Павлова Софія повинна була оцінити конфлікт, який склався через реакцію вчительки на застосування учнем образливих слів. Софія впоралась із завданням, обґрунтувала свою думку і розповіла, як би вона діяла у цьому випадку. Звичайно студентові першого курсу не вистачає практичних навичок, але міцні знання та інтуїція допомогли прийняти правильне рішення.

Павлова Софія і Риманова Єлизавета були нагороджені подяками за участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки.

Дівчата розповіли, що для них цей захід був наповнений позитивними емоціями, вони отримали багато нової інформації з теорії та практики педагогіки.

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення