Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Фінальний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

3 лютого 2018 року в Донбаському державному педагогічному університеті відбувся всеукраїнський етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учасниками стали переможці обласного туру серед школярів 5–11 класів, учнів закладів професійно-технічної освіти і студентів ВНЗ І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Фінальному етапу конкурсу передувала урочиста частина заходу, у якій із вітальним словом виступили проректор нашого університету В. М. Проскунін та в. о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти О. П. Бодик. Переможців обласного етапу нагородили дипломами й пам’ятними подарунками.

До організації проведення конкурсного заходу долучилися філфаківці: член обласного оргкомітету конкурсу, декан факультету Н. І. Овчаренко, заступник декана Г. М. Куцак, викладачі М. А. Нестелєєв, О. О. Решетняк, Н. В. Швидка та студенти факультету.

Студенти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» гідно представили рідний виш на обласному турі. Дипломи І ступеня серед студентів-філологів отримали студентка ІІ курсу, майбутній учитель української та англійської мов Данильченко Єлизавета (керівник – доцент кафедри української мови та літератури Н. М. Ляшов) та серед конкурсантів нефілологічних спеціальностей – студентка І курсу факультету психології, економіки й управління Мазко Валерія (керівник – доцент кафедри української мови та літератури О. О. Решетняк).

Із нетерпінням чекаємо результатів підсумкового туру конкурсу!