Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Зустріч на педагогічному факультеті

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Зустріч на педагогічному факультеті

Друк

Багатим на приємні події на педагогічному факультеті був кінець минулого року: і зустріч із видатними мешканцями міста, і підготовка святкового оздоблення, і концерт, і візит на факультет школярів.

Особливо приємно згадувати зустріч із талановитими людьми Слов`янська. Студентів педагогічного факультету вшанували своїм візитом і демонстрацією своїх художніх творів, знані не тільки у Слов`янщині, а і в усій Україні і навіть за кордоном художники – Трегубов О.С., Бамбіза В.І., художниця-кераміст ХоменкоТ.Ю., художник-різбляр по дереву Терентьєв В.О. зі своїм юним учнем. Були присутні Чорноброва Т.І., Ветрюк Н.Є., Ємець О.С. – представники, на перший погляд, розповсюджених прикладних мистецтв – вишивки і в`язання. Але ці художники-майстри досягнули в них такого рівня, що робить їхні твори унікальними. До того ж, Тетяна Іванівна, відома поетеса, має сім збірок віршів! Із деякими вона познайомила присутніх.

Була присутня також і представниця музичного мистецтва – викладач кафедри музики і хореографії Замороцька В.В., яка, до великого задоволення усіх віртуозно виконала на фортепіано класичні твори.

Студенти другого курсу відділення дошкільної освіти проявили велику цікавість і активність. Вони пригадали історично відомих видатних митців Слов`янська, таких як видатний поет-романтик Михайло Петренко, із натхненням виконавши найвідоміші пісні на його вірші « Дивлюсь я на небо» та «Взяв би я бандуру».

Студенти підготували презентації про історію міста і свої «Родоводи». Ними було поставлено гостям дуже багато різноманітних цікавих питань, які стосувались особливостей творчості запрошених художників і історії їхнього становлення як видатних особистостей.

Як водиться в таких випадках, для створення приємного розкутого настрою всі присутні пригощались цукерками, печивом, гарячим шоколадом.

Захід відбувався в межах лекції-презентації за темою «Ознайомлення дітей із рідним краєм» доцента кафедри дошкільної освіти Одерій Л.Є. і був освіченим Слов`янським телебаченням.

Хочеться ще раз, висловити подяку видатним людям Слов`янська – Трегубову Олександру Сергійовичу, Бамбізі Василю Івановичу, Терентьєву Володимиру Олександровичу, Чорнобровій Тетяні Іванівні, Ветрюк Наталії Євгенівні, Ємець Ользі Сергійовні, Замороцькій Валентині Василівні за небайдуже ставлення до виховання майбутніх педагогів.

Доцент кафедри дошкільної освіти Одерій Л.Є.

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення