Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Педагогічний факультет відкритий для школярів

Педагогічний факультет відкритий для школярів

Учнівська молодь Слов’янська добре знайома з педагогічним факультетом нашого вишу. Нещодавно учні учні старших класів ЗОШ №12 за запрошенням доцента кафедри дошкільної освіти Одерій Л.Є. знову були в гостях у студентів..

Вони могли побачити святкове зимове оздоблення приміщень, побувати в аудиторіях і кабінетах. Перед учнями виступив декан педагогічного факультету Коношенко С.В., методист, викладач факультету Іванчук В.П.

Старшокласники мали змогу подивитись фільм «Незвичайний концерт», спеціально для них підготовлений. Їм були вручені профорієнтаційні листівки з умовами вступу до Донбаського Державного педагогічного університету, зокрема, на педагогічний факультет.

Приємною несподіванкою була поява Діда Мороза із солодкими гостинцями.

Сподіваємось, що відвідання педагогічного факультету ДВНЗ «ДДПУ» сподобалось учням, і незабаром ми будемо бачити їх нашими студентами.

Доцент кафедри дошкільної освіти Одерій Л.Є.