Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Учимося у заслужених майстрів своєї справи

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Учимося у заслужених майстрів своєї справи

Друк

22 cічня 2018 року в межах проекту «Скарбничка фахівця», започаткованого кафедрою загальної психології, студенти факультету фізичного виховання мали змогу набувати знань та розширювати уявлення про специфіку обраної професії на майстер-класі з пауерліфтингу, який провели Заслужені тренери України Ігор Котляров та Володимир Позднухов.

У минулому випускники факультету фізичного виховання, ці видатні спортивні тренери підготували не один десяток спортсменів-атлетів, працювали в Донецькому регіональному центрі з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» (ДРЦ «Інваспорт»). Зараз Заслужені тренери України Ігор Котляров та Володимир Позднухов активно працюють із дітьми та молоддю з альтернативними фізичними можливостями на базі Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для сліпих та слабозорих дітей I-III ступенів №23.

Студенти мали змогу спостерігати сам тренувальний процес із пауерліфтингу, який проводив Заслужений тренер України Володимир Позднухов: основні частини тренувального заняття, контроль за технікою виконання вправ, психологічну складову тренувань тощо. Вони також познайомилися з вихованцями слов’янської команди з цього виду спорту, які з року в рік гідно представляють наше місто і Донецьку область на змаганнях як національного, так і міжнародного масштабу. Серед відомих спортсменів-вихованців – Юрій Романюк, Василиса Козирєва, Валентина Григор’єва, Володимир Шаульський, Володимир Драний, Данило Костюк, Євген Бабенко та ін. До речі, багато з них є випускниками та студентами факультету фізичного виховання ДДПУ. Доречно й те, що молодь шкільного віку слов’янської команди з пауерліфтингу, беручи приклад зі своїх тренерів та старших по команді, мріють у майбутньому вступити до нашого вишу, щоб набути необхідних професійних компетенцій у фізичному вихованні.

Тренери з гордістю розповіли про досягнення своїх підопічних, показали нагороди та кубки, які вибороли члени слов’янської спортивної команди з пауерліфтингу на змаганнях різного рівня, поділилися планами на майбутнє.

У процесі проведення майстер-класу Заслужений тренер України Ігор Котляров без прикрас розповів про особливості тренерської роботи, свій нелегкий трудовий шлях та професійну кар’єру спортивного тренера. Також він відповів на численні запитання студентів, запевнивши всіх присутніх, що цілеспрямованість, наполегливість, працелюбність і любов до дітей та своєї професії є тими необхідними якостями, які допоможуть виховати себе як справжнього фахівця своєї справи.

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення