Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини 1 грудня – Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом

1 грудня – Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом

1 грудня в стінах Донбаського державного педагогічного університету, на факультеті фізичного виховання пройшла конференція, присвячена Всесвітньому дню боротьби з ВІЛ/СНІДом, організована кафедрою медико-біологічних основ охорони життя та цивільного захисту.

На заході були присутні студенти факультету фізичного виховання, головний лікар міського центру «Здоров’я» І.І. Шерлаімова, яка у своєму виступі зупинилася на взаємозв’яку ВІЛ/СНІДу з ко-інфекціями, керівник проекту громадської організації «Наша допомога» А.С. Гриценко, який розповів про екстрену профілактику ВІЛ інфекції в перщі 72 години після сумнівних випадків можливого зараження. Інспектор Слов’янського міського відділу з питань пробації південно-східного управління виконання карних покарань В.С. Щербакова доповіла про кримінальну відповідальність навмисного розповсюдження зараженням ВІЛ/СНІДом та іншими небезпечними інфекціями.

Окрему увагу треба приділити виступам студентів із наукового гуртка під керівництвом доцента кафедри медико-біологічних основ охорони життя та ЦЗ А.В. Макаренка, які надали результати своїх досліджень (анкетування та аналіз даних) у вигляді презентації на дану тематику.

Старший викладач Ю.В. Буров у своєму виступі провів екскурс в історію виникнення ВІЛ/СНІДу в странах СНД.

Наприкінці заходу всі студенти мали можливість безкоштовно отримати засоби захисту від цієї інфекції та пройти експрес-тест із визначення свого ВІЛ-статусу у мобільній лабораторії і отримати результати аналізу.

Факультет фізичного виховання ДДПУ висловлює подяку всім присутнім: гостям конференції, студентам, викладачам кафедри медико-біологічних основ охорони життя та ЦЗ та завідувачці цієї кафедри, доценту Н.В. Гутарєвій за цей необхідний та дуже актуальний захід і сподівається на подальшу багатоплідну співпрацю.