Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Школа молодого фахівця на базі ДНЗ №24 «Ракета»

Школа молодого фахівця на базі ДНЗ №24 «Ракета»

24 листопада на базі ДНЗ № 24 «Ракета» відбувся цікавий захід – Школа молодого фахівця з теми «Логіко-математичний розвиток дітей засобом використання дидактичних ігор і завдань». Досвідчені фахівці закладу наочно продемонстрували впровадження сучасних педагогічних технологій логіко-математичного розвитку дошкільників в освітній процес (блоки Дьєнеша та палички Кюїзенера).

Слухачі ознайомились з алгоритмом діяльності педагога в межах запропонованих інноваційних технологій, стали учасниками майстер-класу, переглянули заняття з використанням означених технологій. До заходу приєднались викладачі педагогічного факультету доц. Дронова О.О., доц. Алєко О.А. та студенти-практиканти 4 курсу (спеціальність Дошкільна освіта).

Захід пройшов на високому науково-методичному рівні, запропоновані інноваційні технології заслуговують вивчення та впровадження в освітній процес інших закладів міста.