Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини «Веселі старти» до Дня фізичної культури і спорту України

«Веселі старти» до Дня фізичної культури і спорту України

8 вересня в спортивному корпусі Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» кафедра здоров'я людини і фізичного виховання проводила традиційне спортивне свято з першості серед факультетів «Веселі старти», присвячене Дню фізичної культури і спорту України.

У першості брали участь збірні команди факультетів:

• початкової, технологічної професійної освіти (ПТПО);
  • педагогічного та філологічного;
  • психології, економіки та управління (ПЕУ);
  • спеціальності «Фізична реабілітація»;
  • фізико-математичного та спеціальної освіти.

«Веселі старти» відкривав урочистий парад команд. Привітали учасників: проректор із науково-педагогічної роботи і соціально-економічного розвитку Проскунін Володимир Миколайович, завідувач кафедри здоров’я людини і фізичного виховання Дичко Владислав Вікторович, помічник народного депутата України Клименко Олександр Миколайович, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Слов'янської виконкому Міщенко Олександр Миколайович, декан факультету фізичного виховання Холодний Олександр Іванович.

Олександр Миколайович Міщенко нагородив почесними грамотами за багаторічну плідну працю та з нагоди Дня фізичної культури та спорту старшого викладача кафедри здоров’я людини і фізичного виховання Пономарьова Валерія Анатолійовича та доцента кафедри Бобирєва Володимира Євгеновича.

Упродовж усього свята можна було спостерігати за яскравими виявами мужності, життєстійкості, сили, краси, витривалості, швидкості, спритності та душевної щирості учасників.

За участь та зайняті 4 та 5 місця почесні грамоти отримали збірні команди факультетів ПТПО та педагогічного-філологічного. Третє місце виборола команда ПЕУ. Вони отримали кубок та грамоту. Також кубок, грамоту за 2 місце отримала команда факультету фізичного виховання спеціальності «Фізична реабілітація». А переможцем перших у цьоиу навчальному році спортивних змагань стала команда факультетів фізико-математичного та спеціальної освіти. Усі команди отримали солодкі призи.

Вітаємо переможців та бажаємо всім здоров’я та подальших спортивних успіхів!

Окремо хочемо відзначити студентів спеціальності «Фізична реабілітація» першого, другого, третього курсів за допомогу в організації та у проведенні святкування. Також висловлюємо щиру вдячність ансамблю «Веснянка» та його художньому керівникові – доценту кафедри музики та хореографії Чепіге Віталію Трохимовичу (факультет ПТПО).

Велика подяка вболівальникам, які підтримували і свої команди, і дух змагання на високому рівні.