Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Година спілкування зі Студентським парламентом педфаку

Година спілкування зі Студентським парламентом педфаку

4 вересня на педагогічному факультеті відбулася година спілкування першокурсників із членами Студентського парламенту.

Мета заходу – ознайомити студентів 1 курсу з діяльністю органів студентського самоврядування та надихнути на активність у позааудиторній діяльності.

Щоб розповісти першокурсникам про структуру факультету, члени Студентського парламенту застосували форму КВК. І в гумористичній формі подали інформацію про функції деканату, випускових кафедр; норми поведінки в аудиторіях, гуртожитку тощо.

Окрема частина цієї зустрічі відбулася у форматі «питання-відповідь». Студенти 1 курсу отримали відповіді на всі питання, які їх турбують у перші дні навчання та проживання у гуртожитку.

У процесі вільного спілкування членам Студентського парламенту вдалося виявити таланти та інтереси першокурсників.

Активну участь у проведенні «години спілкування» взяли: голова Студентського парламенту – Сергій Решетняк (3 курс, «Практична психологія»), заступник голови Студентського парламенту – Емма Яблочанська (4 курс, «Практична психологія»), члени Студентського парламенту – Кирило Беркутов (3 курс, «Практична психологія»), Ельміра Чепіга (2 курс, «Дошкільна освіта. Практична психологія»).

вул. Г. Батюка, 19, м.Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84116
веб-сайт: ddpu.edu.ua