Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Незвичайне свято 1 вересня

Незвичайне свято 1 вересня

Живи Україна! Живи для краси,

Для сили, для правди, для волі.

В. Сосюра

Студенти 2 та 3 курсів факультету психології, економіки та управління спеціальності «Психологія» разом із кураторами кафедри психології Дейниченко Л.М., Свіденською Г.М. та заступником декана Степаненко Л.В. відвідали музей народної архітектури, побуту та дитячої творчості села Прелесне, Слов’янського району.

Студенти познайомились з особливостями стародавнього побуту українців, обрядами та традиціями. Відвідали художню студію «Синій птах», побачили роботи не тільки дітей, а і видатних художників Донеччини. На своїх картинах вони відобразили мальовничі куточки рідного краю, уривки українського побуту. Поряд із картинами були представлені скульптури, портрети, вироби з березової кори, ляльки-мотанки, які створені як дітьми, так і старшими односельчанами.

Кожна людина, за словами організатора музею О.І. Шевченка, повинна знати, що і життя, і мистецтво будуються за законами краси. Наші студенти отримали багато вражень від поїздки до музею. Такі кураторські години надихають віру в майбутнє нашої країни, формують патріотизм та любов до рідного краю. Виховують інтерес до вивчення історичного минулого українців, пробуджують у кожному почуття краси та гармонію життя.