Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Співпраця з громадськими організаціями

Співпраця з громадськими організаціями

Викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи у межах співпраці з громадською організацією «Волонтерський рух. Спільна допомога» взяли участь у організації та проведенні регіонального семінару-тренінгу на тему: «Методика роботи з людьми похилого віку» для керівників волонтерських груп у м. Маріуполі (30 червня – 1 липня 2017 р.).

Учасниками семінару-тренінгу були представники громадських організацій, волонтери.

Програма семінару-тренінгу

1 день (30 червня 2017 р.)

14.00.-14.15. – Привітання учасників семінару-тренінгу.

14.15.-16.00. – Доповідь (міні-лекція) на тему: «Особливості роботи з людьми похилого віку» (теоретичні засади геронтології, психологічні особливості людей пізньої зрілості, їхні потреби й проблеми)

Ігротека.

16.00.-16.15. – Перерва.

16.15.-19.00. – Тренінг «Абетка спілкування з людьми похилого віку»

Трубник Інна Василівна кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

2 день (1 липня 2017 р.)

9.00.-9.30. – Доповідь (міні-лекція) на тему: «Форми роботи з людьми похилого віку»

Брусенко Аліна Сергіївна асистент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

9.30.-11.00. – Тренінг «Стрес – не проблема»

11.00.-11.15. – Ігрова перерва (Коношенко Наталія Анатоліївна кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»)

11.15.-13.00. – Тренінг «Я – волонтер»

13.00.-14.00. – Робота круглого столу «Волонтерська робота з людьми похилого віку» (обмін досвідом, обговорення проблемних питань)

Робота викладачів кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи отримала схвальні відгуки від учасників семінару-тренінгу.

Вітаємо Брусенко А. С., Коношенко Н. А. та Трубник І. В. з успішним проведенням регіонального семінару-тренінгу.

вул. Г. Батюка, 19, м.Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84116
веб-сайт: ddpu.edu.ua