Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Випускний на факультеті фізичного виховання

Випускний на факультеті фізичного виховання

14 червня факультет фізичного виховання проводив у зовсім самостійне та доросле життя випускників 2017 року. Як бистрокрилий птах промайнули студентські роки. Скільки сесій пліч о пліч вони разом йшли через це не зовсім легке, але ж і таке цікаве студентське життя. Мабуть з погляду сьогоднішнього дня ці роки здаються декількома сторінками чудовою казки, повної пригод, несподіванок та загадок. І цю казку вони вже прочитали.

Кожен викладач хотів нагородити заслуженими грамотами своїх найкращих випускників, які протягом усього навчання виборювали блискучі спортивні та наукові перемоги й досягали високих особистісних результатів. Багато теплих слів та побажань почули випускники у цей чудовий вечір.

У добру путь, любі випускники, й пам’ятайте – двері рідного вишу завжди відчинені для вас!!!

вул. Г. Батюка, 19, м.Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84116
e-mail: sgpi@slav.dn.ua