Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Свято «Останнього дзвоника» на педагогічному факультеті

Свято «Останнього дзвоника» на педагогічному факультеті

10 червня на педагогічному факультеті відбувся урочистий захід, присвячений випускникам. У цьому році факультет випускає 28 бакалаврів і 11 спеціалістів зі спеціальності «Дошкільна освіта», 8 бакалаврів зі спеціальності «Соціальна педагогіка», 10 бакалаврів зі спеціальності «Соціальна робота», 9 бакалаврів і 11 спеціалістів зі спеціальності «Практична психологія».

Зі словами вітання та побажаннями до випускників звернувся декан факультету, доктор педагогічних наук Коношенко С.В., завідувачі випускових кафедр: доктор педагогічних наук, професор Курінна С.М., доктор педагогічних наук, професор Цибулько Л.Г., доктор педагогічних наук, професор Панасенко Е.А.

Особливо теплими були настанови та побажання випускникам від кураторів груп: кандидата педагогічних наук, старшого викладача Кахіані Ю. В., кандидата педагогічних наук, доцента Дронової О.О., кандидата педагогічних наук, старшого викладача Пліско Є.Ю., кандидата педагогічних наук, доцента Калмикова Г. В.

Випускники в свою чергу згадали яскраві події студентського життя, висловили подяку кураторам, викладачам та зізналися в любові до педагогічного факультету. Кожна група підготувала яскравий номер: фотопрезентація (4 ДО), вірш про студентське життя (Дмитрієнко Ганна, 5 ДО), танок (4 СР), театралізована сценка (4 ПП) та ін.

Були на святі і гості – група "Making Of My Dreams" із м. Краматорська, батьки, рідні та друзі випускників.

Не обійшлося без подарунків від Студентського парламенту факультету. Члени парламенту запропонували неформальне нагородження викладачів і студентів за різними номінаціями та виконали символічний танок факультету, який став традицією.

У добру путь, випускники! Чекаємо на вас у магістратурах нашого вишу!

У добру путь випускники!

вул. Г. Батюка, 19, м.Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84116