Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Шановні науковці, молоді вчені, аспіранти, здобувачі, студенти!

Шановні науковці, молоді вчені, аспіранти, здобувачі, студенти!

Кафедра германської та слов’янської філології ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (м. Слов’янськ Донецької обл., Україна) започаткувала проведення науково-практичних конференцій з актуальних проблем методології та історіографії мовознавства.

У 2010 р. проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Методи лінгвістичних досліджень» (18–19 листопада 2010 р., м. Слов’янськ), у 2013 р. – «Методологія та історіографія мовознавства» (23–25 травня 2013 р., м. Слов’янськ), у 2016 р. – науково-практичну Інтернет-конференцію «Актуальні проблеми методології та історіографії мовознавства» (19–20 жовтня 2016 р., м. Слов’янськ).

Тему, напрямки роботи чергової конференції, а також детальну інформацію щодо її організації можна знайти на сторінці конференції за наступним посиланням.

Матеріали (списки учасників, теми їх доповідей і безпосередньо тексти доповідей) поточної Інтернет-конференції можна буде побачити вже в перший день її проведення в розділі Архів конференцій.