Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Підсумковий збір санітарної дружини

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Підсумковий збір санітарної дружини

Друк

Кафедрою медико-біологічних основ охорони життя та цивільного захисту був проведений підсумковий показний виступ санітарної дружини зі складу студентів фізичного виховання.

На заході студенти демонстрували навички транспортування постраждалих в осередках масових уражень, техніку реанімації (проведення штучної вентиляції легень та непрямого масажу серця), накладання основних видів пов’язок ( пов’язка Дезо, пов’язка на око, колосовидна на передпліччя, «чепець» та ін.), шин, підручних матеріалів при переломах, травмах різного роду походження.

Студенти «зупиняли» кровотечі, використовували засоби індивідуального захисту при «загрозі» хімічного та радіаційного зараження, вміло користувалися протигазами ГП-5У, ГП-7, дозиметрами.

У ході заходу команда грамотно виконала завдання «увійти» в осередок застосування бактеріологічної зброї в спеціалізованому протичумному костюмі Л-1.

Таким чином, санітарна дружина напрацьовує навички, студенти здобувають неоцінений досвід із питань надання само- та взаємодопомоги, організації та проведення необхідних дій в осередках виникнення надзвичайних станів та військового часу.

 

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення