Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Альманах психолого-педагогічного досвіду

Альманах психолого-педагогічного досвіду

На сторінках нового видання розміщені матеріали провідного психолого-педагогічного досвіду, який представлено на сторінці Ресурсного центру – валеонасиченого освітнього простору для розвитку студентів, педагогів, психологів, батьків та дітей.

Створення Ресурсного центру є домінантним чинником ефективного функціонування педагогів, психологів та батьків у єдиному валеонасиченому інформаційно-комунікативному просторі, націленому і здатному відповідати викликам сучасності.

Результатом діяльності Ресурсного центру є створення електронної бази матеріалів провідного психолого-педагогічного досвіду регіону.

Запрошуємо фахівців із дошкільної освіти (завідувачі, методисти, вихователі дошкільних навчальних закладів), а також соціальних працівників, вчителів початкових класів та практичних психологів до співпраці на сторінках Ресурсного центру ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» та «Альманаху психолого-педагогічного досвіду» (виходить двічі на рік).

Архів альманаху

Випуск 1, 2016 рік