Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Підготовчі курси «Британські іспити»

Підготовчі курси «Британські іспити»

SUCCESS TOMORROW – START TODAY!

INTERNATIONALLY RECOGNIZED QUALIFICATION FROM UK

Підготовчі курси «Британські іспити» пропонують заняття з англійської мови, які ведуть до отримання Британських дипломів. Кембриджські іспити відповідають рівням володіння англійською мовою Ради Європи та визнаються численними міжнародними університетами, компаніями та органами освіти в усьому світі як підтвердження міжнародних стандартів володіння мовою.

Наші курси будуть сфокусовані на підготовці до рівнів володіння англійською мовою А2 (Beginner), В1 (Intermediate), В2 (Upper-Intermediate) та включати підготовку до перевірки чотирьох основних видів мовленнєвих умінь: говоріння, письма, аудіювання і читання.

Ми навчимо вас спілкуватися англійською як у більшості повсякденних ситуацій, так і в професійній та публічній сферах, а також допоможемо вам досягти поставлених цілей у вивченні мови шляхом:

• створення середовища, у якому ви відчуватимете підтримку та зможете експериментувати;
  • проведення занять винятково англійською мовою;
  • фокусування на розвиток комунікативних умінь і навичок;
  • використання сучасних методик, аутентичних підручників і посібників, спеціально відібраних додаткових матеріалів;
  • розвитку навичок самостійного навчання;
  • постійного зворотного зв’язку та надання порад.

По закінченні курсів слухачі отримають свідоцтво державного зразка ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», а за умови досягнення відповідного рівня володіння англійською мовою зможуть скласти один з Кембриджських іспитів – Key English test (KET), Primary English test (РЕТ) чи First Certificate in English (FCE). Складання екзаменів відбудеться на базі лінгвістичного центру “Prime Time”, який має багаторічну практику підготовки до Кембриджських іспитів і є Срібним партнером Британської Ради.

Підготовчі курси «Британські іспити» – це унікальна можливість творити власний успіх без мовного бар’єру і швидко досягти бажаного результату.

Курси розраховано на 90 контактних годин: 2 – 3 години на тиждень упродовж 2015 – 2016 навчального року. Місце проведення занять: навчальний корпус № 1 ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (факультет підготовки вчителів початкових класів); Лінгвоцентр «Prime Time». За довідками і для запису на курси звертатися за телефонами:

0504289677 – Коваленко Валерія Сергіївна;

0509317078 – Бескорса Олена Сергіївна.