Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Вітаємо з Днем народження!

Друк

Шановна Олено Григорівно!

Прийміть вітання із Днем народження від кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти! Хочемо висловити безмежну подяку за Вашу сумлінну працю задля добробуту нашої кафедри! Наш колектив вітає Вас і бажає прагнути до кращого, досягати неможливого, перемагати обставини і процвітати в усьому! Для нас Ви - зразок найкращих професійних та людських якостей!

 

Колеги сумують

Друк

Філологічний факультет, кафедра германської та слов’янської філології важко сприйняли втрату Антоніни Гаврилівни Спічки, кандидата педагогічних наук, доцента, ветерана праці, людини, з якою тісно пов’язана історія філологічного факультету ДДПУ. Саме зусиллями Антоніни Гаврилівни було створено іноземне відділення, що сприяло становленню філологічного факультету як самостійної структурної одиниці.

Ми − викладачі, студенти і співробітники − завжди пам’ятатимемо Вас, дорога Антоніно Гаврилівно! Для нас Ви залишитеся людиною великої душі і справжнього професіоналізму.

Любимо, пам’ятаємо, тужимо.

 

Випускний вечір на філологічному факультеті

Друк

15 червня на філологічному факультеті відбувся випускний вечір.

Сердечні вітання й найщиріші побажання від викладачів, кураторів і батьків звучали для дорогих випускників.

Детальніше...
 

ІЗ ЮВІЛЕЄМ, КОЛЕГО!

Друк

Шановна, Ларисо Миколаївно! Колектив кафедри психології вітає Вас із днем народження. У цей радісний і світлий день, хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею!

Прийміть від душі наші щирі вітання,

Хай збудуться всі Ваші плани й бажання!

Життя хай дарує чудові презенти,

Яскраві емоції, щастя моменти.

Щоб лихо до хати дорогу не знало,

А доля Вам радість завжди дарувала!

Колектив кафедри психології

 

Німецька – на найвищому рівні!

Друк

Сертифікат С2 Гете-Інституту отримала Галина Іванівна Капніна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри германської та слов’янської філології нашого вишу. Чудовий успіх! Доречно нагадати, що Гете-Інститут є закладом Федеративної Республіки Німеччина. Його відділення працюють в багатьох країнах світу, у тому числі в Україні (м. Київ).

Детальніше...
 

Наш викладач – дипломант літературної премії!

Друк

Читачі добре знають поетичну збірку Володимира Андрійовича Глущенка «К небесам и птицам» (Київ: Радуга, 2017). Ця книга члена Національної спілки письменників України вийшла в Київі у видавництві «Радуга» в грудні 2017 року. Видавництво висунуло «К небесам и птицам» на здобуття Літературної премії Національної спілки письменників України імені Максиміліана Кирієнка-Волошина – премії за кращий літературний твір російськомовних українських письменників.

Детальніше...
 

Гарний відпочинок

Друк

За ініціативи Первинної профспілкової організації працівників ДДПУ 12, 19, 26 травня та 2, 3 червня було організовано подорожі до регіонального ландшафтного парку «Фельдман Екопарк».

До передмістя Харкова загалом відправились 379 осіб у 7 комфортабельних автобусах – працівники університету та члени іхніх родин. Половину вартості послуг перевезення сплатила наша первинка, іншу – учасники екскурсії.

Дорослі та діти відвідали зоопарк, у якому зібрано понад 2000 тварин 200 видів, контактний дворик, де погодували й погладили вихованців, дитячі атракціони, відпочили в затишних альтанках.

 

Міжнародна науково-практична конференція «Синергетична співпраця в розв’язанні соціально-економічних проблем: наука, освіта, практика»

Друк

12-14 червня 2018 року у Донбаському державному педагогічному університеті в межах VI SYMPOZJUMU NAUKOWEGO «UKRAINA-POLSKA-WSPÓŁPRACA SYNERGETYCZNA» було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Синергетична співпраця в розв’язанні соціально-економічних проблем: наука, освіта, практика».

Учасниками конференції були представники різних країн європейського простору, зокрема України, Польщі, Словаччини та ін.

Конференцію було розпочато привітальними словами в.о. міського голови Тетяни Божко, ректора ДДПУ д.п.н., проф. Світлани Омельченко, Народного депутата України Олега Недави, віце-президента польсько-української парламентської групи, депутата Сейму Республіки Польща Божени Каміньскої, президента академії економічних наук України академіка НАН України, д.е.н., проф. Олександра Амоші, канцлера Вищої школи комунікації та управління Малгожати Кужави, президента Інституту розвитку міжнародної співпраці, експерта парламентської групи з питань Східної Польщі, д.е.н., академіка АЕНУ Олексія Квілінського.

Детальніше...
 

Дитяче свято

Друк

Першого червня на майданчику біля навчального корпусу № 2 було святково та весело: лунала музика та дитячий сміх.

Первинна профспілкова організація працівників ДДПУ спільно зі студентами педагогічного факультету організували шоу-програму для дітей працівників університету.

У програмі святкування Дня захисту дітей були зустріч із казковими героями та персонажами, пісні, танці, ігри, анімації, подарунки – кіндер сюрприз.

Детальніше...
 

Другий випуск здобувачів курсів «Основи журналістики»

Друк

5 червня в стінах Донбаського державного педагогічного університету відбулася хвилююча подія – другий випуск здобувачів курсів «Основи журналістики» під керівництвом завідувача кафедри української мови та літератури, професора Біличенко Ольги Леонідівни.

До складу комісії входили кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та літератури Лисенко Наталія Василівна та старший лаборант кафедри української мови та літератури Золота Ольга Вікторівна.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 189

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення