Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Широка Масниця на Соборній площі міста

Друк

«Масницю, масницю святкували

Та й холодну, люту зиму проводжали.

Закружляли в танцях, потонули в співах

Вареничками пригощали та й усіх на диво».

18 лютого в останній день Масниці, у Прощену неділю, Слов'янськ занурився в атмосферу свята і радості. Мешканці та гості міста зібралися на Соборній площі, щоб разом провести морозну зиму.

Масниця − традиційне українське свято, що символізує прихід весни, відродження життєвих сил, як людини, так і всієї природи. Це час примирення, злагоди та добра. Традиційно Масниця або Колодій − це гуляння, ігри та забави, спалювання опудала зими, ціле море млинців і, звичайно ж, − водіння хороводів.

Уперше в цьому році відбувся фестиваль танцю «Битва хороводів», у якому взяли участь 13 команд міста. Близько 500 учасників на Соборній площі зібралися разом, щоб довести, що саме їхній хоровод найкращий, а команда – найзгуртованіша.

Детальніше...
 

Свято для дітей

Друк

Напередодні дня Святого Валентина вже традиційно студенти та волонтери факультету фізичного виховання спеціальностей «Здоров'я людини» і «Фізична реабілітація» відвідали Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Слов’янської міської ради.

13 лютого студенти привітали малюків зі святом та провели майстер-клас, навчили робити об'ємні Валентинки (сердечка). Діти вправно справлялися з малюванням та вирізанням сердечок, старанно слідували вказівкам студентів та зробили своїми руками чудові подарунки для близьких людей та друзів. Загалом даний захід пройшов бадьоро, продуктивно та весело.

Детальніше...
 

День закоханих на педагогічному факультеті

Друк

Ранком зимовим

Сніжно-казковим,

Ти поцілунком

Мене розбудиш.

Не обіцяй,

Будь ласка, нічого,

І не кажи

Як сильно любиш.

Нам разом добре

І слів не треба -

Все видно Богу

З синього неба.

Він чує навіть,

Про що хто мовчить,

Та як немає кохання -

Він розлучить.

Ви не вірте словам,

Хлопці й дівчата.

З коханими добре

Навіть просто мовчати.

Лілія Сбродова,

студентка 2 курсу спеціальності «Дошкільна освіта»

педагогічного факультету

До Дня всіх закоханих за ініціативою студентів 2 курсу спеціальності «Дошкільна освіта. Початкова освіта» на педагогічному факультеті було проведено розважально-ігровий захід «Трамвай кохання».

Концертна програма розпочалася ніжним та чуттєвим вальсом у виконанні студентів 1 курсу спеціальності «Соціальна робота».

Детальніше...
 

День усіх закоханих або привід пожартувати!

Друк

Так, річ піде про КВК у Донбаському Державному Педагогічному Університеті саме у День Закоханих 14 лютого.

Не втратили можливість проявити себе та підняти всім настрій і студенти факультету ПТПО та Фізичного виховання у збірній команді «Леді і троє».

Команди змагалися у кмітливості та жартах про кохання, подарувавши заряд гарного настрою глядачам та суддям конкурсу.

Яскравими і оригінальними були виступи всіх команд, саме тому кожній команді подарували великий та смачний торт та грамоту. Але конкурс на те й конкурс, щоб виявити кращих. І, на погляд журі, кращими стали саме ми, саме наша команда «Леді і троє», адже як сказали учасники команди: "Ми вийшли на сцену і все, ми просто відривалися, отримували насолоду від свого виступу і це було не дарма, бо ми отримали гран-прі".

Детальніше...
 

Де є любов, там є життя: КВК на честь свята

Друк

14 лютого закохані всього світу святкували День Святого Валентина. Цю дату відзначав і Донбаський державний педагогічний університет. До дня закоханих у стінах вишу пройшов фестиваль гумору та сміху КВК «Love is…». Яскраві декорації, які прикрашали сцену, фото-зони, де залюбки фотографувалися і студенти, і викладачі, були виготовлені в тематиці свята.

На початку фестивалю всіх присутніх та гостей привітав проректор із науково-педагогічної роботи Станіслав Олегович Чайченко. Участь у КВК брали 6 команд, які зарядили всіх присутніх та журі яскравою порцією сміху та посмішок. Рівень жартів, майстерність гумору та акторської гри команд оцінювало вельмишановне та місцями суворе журі: Тетяна Анатоліївна Євтухова, Андрій Вікторович Стьопкін, Роман Володимирович Павлович та Ілля Ткаченко.

Детальніше...
 

Разом ми зможемо більше!

Друк

10-11 лютого 2018 року на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу в місті Слов’янську відбувся Десятий відкритий обласний турнір із плавання, обласна спартакіада «Повір у себе» на призи Героя України, ЗМСУ Віктора Смирнова.

У спартакіаді змагалися 120 спортсменів із Донецької, Луганської, Київської, Запорізької, Харківської, Рівненської, Волинської, Львівської, Полтавської областей, міст Києва та Кременчука.

Учасники були поділені на групи за віком та нозологією: із вадами зору, слуху, розумового та фізичного розвитку та з ураженням опорно-рухового апарату. Найкращі у своїй групі отримали кубки та призи від Героя України Віктора Смирнова.

Детальніше...
 

Любов у серці кожного з нас

Друк

Любов надихає людей на неймовірні дії, окриляє, надає надію та сили кожному з нас у будь-яких ситуаціях.

14 лютого 2018 року під гаслом «Любов в серці кожного з нас» відбулася зустріч викладачів, студентів факультету спеціальної освіти, батьків осіб із психофізичними вадами та гостей із вихованцями «Донецького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональним обмеженнями» м. Словʼянська.

Під час театралізованої вистави за казкою «Летючий корабель» усі учасники проявили акторські та вокальні здібності, колективність та відповідальність учасників заходу, показали достатньо високий рівень педагогічної майстерності та акторської гри.

Детальніше...
 

Так ніхто не кохав… (до 120-річчя від дня народження В. М. Сосюри)

Друк

Тільки той щасливий, хто любов’ю сяє,

В світі без любові і життя немає.

В.М. Сосюра

Кохання… Мабуть, ні про що так багато не говориться, не розмірковується, як про кохання. І не дарма. Історія життя на землі невід’ємна від історії людських почуттів. Кохання, народившись від ніжності, захоплення, відкрило нескінченну цілісність людської особистості і подарувало світові гуманність, милосердя, радість, співчуття і щастя.

Напередодні одного з найромантичніших свят – Дня Святого Валентина, на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти був проведений літературно-музичний захід «Так ніхто не кохав…», присвячений 120-річчю від дня народження українського поета – В.М. Сосюри.

Бібліотекарі Борщова Олена Анатоліївна та Шило Наталя Олександрівна разом із студентами підготували дуже зворушливий захід, який надовго залишиться в серцях студентів, викладачів та гостей.

Детальніше...
 

Літературний вечір 50/50

Друк

И в памяти всплывают строки,

Что хриплым голосом тревожат душу.

У бурхливому життєвому потоці поезія завжди була і є місцем душевного заспокоєння. Нескінченне число авторів радує нас чорнильними рядками, але серед них є одне ім'я, яке об'єднує цілі покоління і це ім'я – Володимир Висоцький.

8 лютого на педагогічному факультеті відбувся літературний вечір, присвячений творчості В. С. Висоцького. У ностальгічній атмосфері вечора було представлено життєвий і творчий шлях митця в супроводі відеофрагментів виступів і вистав. Кожен мав можливість поділиться загальнознайомими і маловідомими творами поета і виконавця.

Детальніше...
 

Особиста першість із бадмінтону

Друк

7 лютого 2018 року в головному корпусі Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов’янськ, відбулася особиста першість ДВНЗ «ДДПУ» серед факультетів із бадмінтону.

У змаганні взяли участь 18 дівчат та 5 юнаків – студенти Донбаського державного педагогічного університету. Головний суддя змагань: доцент кафедри здоров’я людини і фізичного виховання, кандидат педагогічних наук Гончаренко Олег Станіславович.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 176

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення