Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

У нас непоправна втрата...

Друк

12 грудня після тяжкої хвороби пішов із життя декан фізико-математичного факультету, кандидат фізико-математичних наук Олег Олександрович Новіков – людина безмежної душі, відкритого і доброго серця, приклад безмежної відданості своїй професії, милосердя і мудрості.

Світла пам’ять про енергійну й життєрадісну людину, неперевершеного математика, високопрофесійного фахівця, чудового колегу, улюбленця студентів збережеться в наших серцях, а його ім’я – в історії нашого вишу.

Колектив університету та факультету глибоко сумує й висловлює співчуття рідним та близьким із приводу передчасної смерті Олега Олександровича Новікова.

 

Усеукраїнський конкурс-фестиваль вокального мистецтва «European way / Європейський вектор – 2018» у ДДПУ

Друк

8 грудня в актовій залі факультету ПТПО відбулася довгоочікувана подія – Всеукраїнський конкурс-фестиваль «European way / Європейський вектор – 2018», організатором якого виступили кафедра теорії і практики початкової освіти та кафедра музики і хореографії Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет».

Конкурс-фестиваль «European way / Європейський вектор – 2018» – це захід, який проводиться під гаслом «Integration through communication / Інтеграція через комунікацію» у двох паралельних векторах:

Детальніше...
 

Найочікуваніша подія року повертається, щоб знову приголомшити новими зустрічами та відкриттями!

Друк

Кінець листопаду ознаменувався визначною подією – у Києві відбувся 7 Форум організаційного розвитку громадянського суспільства. Форум – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій.

Темою Форуму-2018 є «Мрія 3.0 Спроектований вплив». Метою Форуму є посилення спроможностей громадянського суспільства залучати українців до громадських і благодійних ініціатив, соціальних проектів, відповідальних бізнесів та розбудовувати самоорганізовані спільноти активних та відповідальних громадян. Форум-2018 – місце, де всі знову зустрінулись з усіма: громадські та благодійні організації, донори, медіа, бізнес та влада.

Детальніше...
 

Письменники Слов’янська, викладачі ДДПУ, взяли участь у роботі Х з’їзду НСПУ

Друк

29 листопада в Києві, у великій залі Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова відбувся Х з’їзд письменників України. Наразі на обліку в НСПУ налічується 1945 осіб. Зі всіх областей України та міста Києва на форум прибуло 349 делегатів, у тому числі 10 делегатів від Донецької області (від більше 50-и тих письменників, які є на обліку в обласній організації). У роботі з’їзду взяли участь і письменники зі Слов’янська: Володимир Глущенко, Микола Сіробаба, Валерій Романько.

Детальніше...
 

Взяли участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі

Друк

Заклад дошкільної освіти №3 «Ромашка» міста Слов’янська приймав на своїх теренах високоповажних гостей. До них завітали учасники Всеукраїнського науково-практичного семінару «Впровадження технології формування навичок сталого розвитку в закладах дошкільної освіти» (29 листопада 2018р.). У закладі дошкільної освіти ретельно готувалися до зустрічі. Педагоги звітували про свою роботу в означеному напрямку з дітьми на заняттях: «Я з природою дружу» (вихователь Полякова І.А.), «Без води життя немає» (вихователь Ратинська І.В.).

Діти виявили ґрунтовні знання зі збереження ресурсів, природоохоронної поведінки, дбайливого ставлення до природних багатств нашої планети. Гості були вражені системністю знань дітей, проявами творчої майстерності педагогів.

Детальніше...
 

Дітлахи ідуть в науку

Друк

Чим наразі займається учнівство? Серед безлічі цікавих справ і хобі учні обирають і науку. І це довела п’ятого грудня Шоста дитяча конференція «Комп’ютер і МИ», започаткована кафедрою природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті.

Цього року збирались на базі Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3. Усе було по-дорослому. Участь узяли понад 70 юних науковців зі шкіл Слов’янська та Слов’янського району, Миколаївки, Краматорська, Покровська,. Працювало три секції, модерували доценти кафедри О.Л. Кошелев, В.О. Гринько, Т.М. Бондаренко та завідувач кафедри Т.А. Євтухова. Інформаційну підтримку надала ініціативна група Миколаївської ОТГ «MEDI@NNA». На заключному засіданні всі переглянули ролик про те, як усе відбувалося цього дня.

Детальніше...
 

Вийшов із друку шостий випуск (спецвипуск) альманаху психолого-педагогічного досвіду

Друк

Шостий випуск (спецвипуск) Альманаху психолого-педагогічного досвіду висвітлює досвід роботи з дітьми дошкільного віку, що мають особливі освітні потреби.

Випуску передує вступна стаття кандидата педагогічних наук, доцента кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії Кузнецової Тетяни Григорівни.

На сторінках Альманаху представлений провідний педагогічний досвід:

Детальніше...
 

Підвищення якості життя в умовах глобалізації: міждисциплінарний науковий підхід

Друк

23 листопада в Донбаському державному педагогічному університеті відбулась уже традиційна III Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми забезпечення якості життя в глобалізованому світі».

Організаторами конференції були: Білоруський державний економічний університет (Білорусь), Бердянський державний педагогічний університет (Україна), Вища школа управління і адміністрації в Ополє (Польща), ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (Україна), Інститут дослідження просторового розвитку (Україна), Національний університет цивільного захисту України (Україна), Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка (Україна).

Детальніше...
 

Форум студентів «Розвиток спеціальної освіти: студентський формат»

Друк

Напередодні Дня Інвалідів на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся ІІ Всеукраїнський (із міжнародною участю) науково-практичний форум студентів «Розвиток спеціальної освіти: студентський формат». Організатором форуму виступив факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології, а саме кафедра логопедії та спеціальних методик, кафедра корекційної педагогіки та інклюзивної освіти.

Детальніше...
 

Факультет спеціальної освіти провів благодійний концерт до Дня людей з обмеженими можливостями

Друк

4 грудня в актовому залі Донбаського державного педагогічного університету відбувся щорічний благодійний концерт, присвячений Міжнародному дню людини з обмеженими можливостями. Організаторами свята вже традиційно виступили викладацький колектив та студентство факультету спеціальної освіти. Як і минулих років, головними гостями та учасниками концерту стали учні спеціальних загальноосвітніх шкіл № 23, № 41 та їхні педагоги, котрі, як і завжди, із задоволенням прийняли запрошення і підготували чудову програму яскравих і талановитих виступів.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 204

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення