Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

На факультеті спеціальної освіти розпочалися державні кваліфікаційні іспити

Друк

11 червня на факультеті спеціальної освіти відбувся державний кваліфікаційний іспит для студентів четвертого курсу денної форми навчання. Години напруженої та кропіткої роботи показали, що чотири роки навчання не пройшли дарма для наших випускників і вони гідні отримати диплом бакалаврів за напрямом підготовки 6.010105 "Корекційна освіта (за нозологіями)".

Детальніше...
 

Від науки − до практики

Друк

На кафедрі спеціальної педагогіки та інклюзії факультету спеціальної освіти ДДПУ було започатковано (жовтень 2017 р.) видання науково-методичного Альманаху: «Від науки – до практики» за загальною редакцією докт. пед. наук, проф. І.В. Татьянчикової. Уже чотири випуски було запропоновано до уваги читачів.

У праці представлено науковий аспект: сформульовано сучасні теоретичні положення шляхом аналізу і узагальнення актуальних досліджень спеціальної педагогіки та психології; методичний (практичний) аспект: обґрунтування практичної реалізації побудови нової системи навчання і виховання дітей із вадами розвитку на підставі достатнього експериментального матеріалу і узагальнення практичного досвіду роботи спеціальних навчальних закладів.

Детальніше...
 

Свято для дітей

Друк

31 травня в Донбаському державному педагогічному університеті за ініціативи первинної профспілкової організації працівників відбувся святковий захід, присвячений Дню захисту дітей. На майданчику біля навчального корпусу № 2 було святково та весело: лунала музика та дитячий сміх.

У програмі святкування були зустріч із казковими героями та персонажами, пісні, танці, ігри, анімації, подарунки. Діти разом із дівчинкою Веселинкою подорожували Літньою Веселкою, і кожний Колір Веселки пропонував малюкам виконати завдання: відгадати загадки, пограти, потанцювати та ін.

Детальніше...
 

За ними майбутнє!

Друк

Привітати і відзначити почесними грамотами тих, хто досягнув значних успіхів не лише в навчанні, а й у науковій, творчій і спортивній діяльності – завжди визначна подія!

Детальніше...
 

«Випуск – 2019» на педагогічному факультеті

Друк

На педагогічному факультеті відбувся захід, присвячений випуску бакалаврів напрямів підготовки «Дошкільна освіта», «Практична психологія», «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка».

Програма свята відрізнялася урочистістю та особливо теплою атмосферою:

 • підведення підсумків за 2018–2019 навчальний рік (нагородження грамотами, цінними подарунками) та привітання декана факультету, доктора педагогічних наук, доцента С. В. Коношенка;
 • привітання завідувачів випускових кафедр: доктора педагогічних наук, професора С. М. Курінної; доктора педагогічних наук, професора Е. А. Панасенко; доктора педагогічних наук, професора С. А. Саяпіної;
 • привітання від кураторів: кандидата педагогічних наук, доцента О. А. Алєко, кандидата педагогічних наук, доцента Н. А. Коношенко, кандидата психологічних наук, доцента Н. В. Сивопляс, кандидата педагогічних наук, доцента Я. В. Курінного;
 • привітання від вихованців танцювального клубу «Фо Степ» (тренер Ніна Ганзер, магістрант ДДПУ);
 • музичний подарунок від студентки 2 курсу спеціальності «Дошкільна освіта. Практична психологія» Лізи Соловйової.
Детальніше...
 

Шановні колеги! На превеликий жаль, до нас надійшла сумна звістка. Пішла у вічність українська вчена, гордість Слов’янської дефектологічної школи – Капустіна (Тарасенко) Надія Василівна.

Друк

На превеликий жаль, до нас надійшла сумна звістка. Пішла у вічність українська вчена, гордість Слов’янської дефектологічної школи – Капустіна (Тарасенко) Надія Василівна.

Протягом багатьох років ми мали неоціненну можливість спілкуватися та взаємодіяти з цією чудовою людиною, мудрим учителем, справжнім другом і наставником, обговорювати нагальні проблеми корекційної педагогіки, вивчати її здобутки, слухати виступи Надії Василівни на різних конференціях і семінарах, у тому числі на засіданнях Вченої Ради нашого університету і факультету, засіданнях кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти. Високий інтелект, інтелігентність, вірність своєму покликанню допомагали вирішувати їй найскладніші професійні проблеми, підіймати престиж спеціальності «вчителя-дефектолога», зберігати традиції української дефектології.

Детальніше...
 

Новини пляжного волейболу

Друк

Волейбол – це гра без зупинок, це стукіт м'яча, це скрип кросівок, це потужність і швидкість. Не з чуток із цим знайомі студенти факультету фізичного виховання… Укотре наші волейболісти це довели на волейбольному майданчику 28 травня на обласних змаганнях серед навчальних закладів III-IV рівня акредитації в ДДМА (м. Краматорськ). В універсіаді взяли участь чоловічі та жіночі команди із Донбаського державного педагогічного університету, Донбаської державної машинобудівної академії, Донбаського національного медичного університету та Донбаської національної академії будівництва та архітектури.

Детальніше...
 

Шановна Ларисо Борисівно!

Друк

Прийміть найщиріші вітання з ювілеєм та побажання міцного здоров’я, злагоди, добробуту, оптимізму та невгасимого натхнення на великі справи!

Нехай цвітуть під небом синьооким

Ще довго-довго дні й літа,

А тиха радість, чиста і висока,

Щоденно хай до хати заверта!

Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,

Любові, доброти і щастя повен дім,

Нехай у серці розкошує літо

І соняхом квітує золотим.

Хай постійний успіх, радість і достаток

Сипляться до вас, немов вишневий цвіт,

Хай життєвий досвід творить з буднів свята,

Господь дарує довгих-довгих літ!

Колектив кафедри української мови та літератури

 

Молодь сходу долучилась до програми STUDY TOURS TO POLAND

Друк

Протягом 19 – 26 травня група з 14 осіб: представники громадських організацій «Молодь Сходу України» (м. Слов’янськ), «Майстерня ідей» (м. Покровськ), Донбаського державного педагогічного університету, комунального закладу «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» (м. Краматорськ), ініціативної групи «Лідери змін» (Черкаська ОТГ) мали унікальну можливість долучитися до програми STUDY TOURS TO POLAND Польсько-американського фонду свобода, яку реалізує Фонд «Лідери змін» (м. Варшава, Польща).

Детальніше...
 

На факультеті фізичного виховання працює експертна комісія МОН України

Друк

Із 29 по 31 травня у нашому виші відбувається первинна акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів галузі знань «Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини» напряму підготовки «Здоров’я людини».

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 223

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення