Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

«Скарбничка фахівця» у дії

Друк

На факультеті фізичного виховання ДДПУ продовжує роботу проект «Скарбничка фахівця». Він був започаткований кафедрою загальної психології факультету фізичного виховання з ініціативи ректора ДДПУ, доктора педагогічних наук, професора Омельченко С.О. ще в минулому році. У межах цього проекту студенти і викладачі мають змогу брати участь у майстер-класах, спостерігати за роботою видатних спортивних тренерів регіону з різних видів спорту, накопичувати досвід із методики проведення тренувань, розширювати уявлення про різновиди спорту і специфіку їх розвитку на Донеччині та м. Слов’янску.

Детальніше...
 

Європейська та євроатлантична інтеграція

Друк

Пріоритетним національним інтересом у зовнішній діяльності України є її європейська та євроатлантична інтеграція.

Для освітян це – процеси в освіті та науці.

Бібліотекою розроблений: “План роботи бібліотеки базового університету ДВНЗ ДДПУ “Щодо виконання Указу Президента України і розпоряджень КМУ” з питань євроатлантичної інтеграції”.

Детальніше...
 

Друге місце у бліц-турнірі

Друк

Шахи, мабуть, найінтелектуальніший вид спорту. Вони сприяють розвитку концентрації уваги, умінню долати труднощі та планувати власні дії, логічно мислити. Їх використовують навіть як модель для наукових досліджень. А швидкі шахи – такий різновид цієї гри, коли на обмірковування ходів відводиться дуже обмежений час, до десяти хвилин. Ось саме у такій грі в нас є свій майстер – доцент кафедри філософії Роман Сергійович Мартинов!

10 вересня він брав участь у бліц-турнірі до Дня міста Слов’янська та Дня фізичної культури і спорту серед шахістів Краматорська і Слов’янська. Серед двадцяти п’яти гравців Р.C. Мартинов посів почесне друге місце.

Вітаємо Романа Сергійовича й зичимо спортивної наснаги й нових перемог!

 

Новий навчальний рік – новий лідер

Друк

13 вересня на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбулися вибори на посаду голови студентської ради, заступника голови студентської ради та заступників голів профбюро ПТПО. Як традиційно повелося на факультеті, очільник студентської молоді – це особа, яка вирізняється лідерськими якостями, творча та відповідальна. Тому вибори є дуже важливим і відповідальним процесом.

В актовому залі зібралися найактивніші студенти всіх відділень та курсів. Роботу конференції розпочала голова профбюро ПТПО Ківа Лариса, виступивши зі звітом про виконану роботу за період із лютого по вересень 2017. Головним і незмінним завданням профспілкової організації було і є – надання різнобічної допомоги її членам як у регулюванні трудових відношень, так і в отриманні соціально-економічної підтримки, у піднесенні життя факультету духовністю і творчістю.

Детальніше...
 

Із ювілеєм, шановний Володимире Олександровичу!

Друк

Викладачі, співробітники та студенти факультету спеціальної освіти від щирого серця вітають із ювілеєм професора кафедри логопедії та спеціальної психології Липу Володимира Олександровича і бажають міцного здоров’я, творчої наснаги, подальших успіхів у роботі, здійснення всього задуманого та омріяного!

Бажаємо здоров’я, як криця, міцного,

Будьте душею завжди молоді.

Хай Вашу долю освітлюють зорі,

А щастя рікою вливається в дім.

На довгий вік, на многії літа,

На шану від людей, тепло родинне,

Стелися, доле, крізь усе життя,

Лише добром для доброї людини.

Нехай старання Ваші і труди

Помножать успіх в нашім колективі,

Живіть в добрі і радості завжди,

Та будьте все життя щасливі!


 

 

Спортивне свято в нашому місті

Друк

10 вересня на Соборній площі нашого міста відбулось святкування Дня фізичної культури і спорту України. Безумовно, студенти та викладачі факультету фізичного виховання ДДПУ на цьому святі були в центрі уваги, бо фізвих є кузнею кадрів із тренерської та викладацької діяльності. За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді подяками та грамотами від Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації, Слов’янської міської ради були відзначені: декан факультету фізичного виховання О.І. Холодний, доценти Л.П. Іванченко, О.С. Гончаренко, Г.В. Григоренко, ст. викладач С.О. Чернобай, багато студентів, випускників факультету, які успішно працюють у спортивних клубах, школах тощо.

Детальніше...
 

«Веселі старти» до Дня фізичної культури і спорту України

Друк

8 вересня в спортивному корпусі Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» кафедра здоров'я людини і фізичного виховання проводила традиційне спортивне свято з першості серед факультетів «Веселі старти», присвячене Дню фізичної культури і спорту України.

У першості брали участь збірні команди факультетів:

 • початкової, технологічної професійної освіти (ПТПО);
 • педагогічного та філологічного;
 • психології, економіки та управління (ПЕУ);
 • спеціальності «Фізична реабілітація»;
 • фізико-математичного та спеціальної освіти.

«Веселі старти» відкривав урочистий парад команд. Привітали учасників: проректор із науково-педагогічної роботи і соціально-економічного розвитку Проскунін Володимир Миколайович, завідувач кафедри здоров’я людини і фізичного виховання Дичко Владислав Вікторович, помічник народного депутата України Клименко Олександр Миколайович, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Слов'янської виконкому Міщенко Олександр Миколайович, декан факультету фізичного виховання Холодний Олександр Іванович.

Детальніше...
 

Так тримати!

Друк

Напередодні відзначення Дня фізичної культури та спорту України, проведення всеукраїнського спортивно-масового заходу «Всеукраїнський олімпійський урок» та у межах «Олімпійського тижня», який був проголошений Управлінням фізичної культури і спорту Донецької обласної державної адміністрації, у стінах нашого університету за сприянням керівництва університету, кафедри «Здоров'я людини і фізичного виховання» відбулося традиційне спортивне свято з першості серед факультетів у змаганнях «Веселі старти».

Метою проведення даного заходу було: сприяння утвердження пріоритетів ведення здорового способу життя; формування морально-вольових рис характеру (наполегливості, організованості, дисциплінованості, витримки та сміливості); розвиток почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги, а також уміння узгоджувати інтереси та долати труднощі у студентів університету.

Детальніше...
 

Коли "Дружба" захоплює дух!

Друк

Вітаємо збірну команду факультетів спеціальної освіти та фіз-мату з почесним 1 місцем у загально університетських змаганнях "Веселі старти".

У вас були сильні суперники та непрості завдання. Ви продемонстрували всім не лише швидкість, спритність, витривалість та кмітливість, але й силу дружби між факультетами!

Детальніше...
 

Вони змагалися – ми вболівали!

Друк

8 вересня в спортивному корпусі ДДПУ кафедра «Здоров'я людини і фізичного виховання» проводила традиційне спортивне свято з першості серед факультетів «Веселі старти», присвячене дню працівника фізичної культури і спорту України. Команди різних факультетів активно змагалися за звання найспритніших та найсильніших.

«Веселі старти» відкривав урочистий парад команд. Після урочистих привітань розпочалися веселі змагання під гаряче вболівання всіх, хто прийшов підтримати свої команди.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 187

Навігація

Контакти

вул. Г. Батюка, 19, м.Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84116
e-mail:
веб-сайт: ddpu.edu.ua
(06262) 32354

Оголошення

Оголошення