Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Година роботи навчить більше, ніж день пояснення

Друк

Відомо, що професійна майстерність набувається паралельно з практичними навиками. Тому студенти третього курсу факультету спеціальної освіти впродовж місяця втілювали здобуті теоретичні знання в процес навчання, виховання й корекції дошкільників. Педагогічна практика відбувалася на базі дитячого садка «Рушничок».

Детальніше...
 

Від науки - до практики

Друк

11–12 квітня за ініціативою викладачів кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії на базі комунального закладу «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» відбулась науково-методична конференція «Сучасні проблеми спеціальної педагогіки: теорія, досвід, інновації». Учасниками конференції стали викладачі кафедри, педагогічний та медичний персонал реабілітаційного центру, студенти факультету спеціальної освіти. Усі присутні виступили з доповідями.

Детальніше...
 

Вітаємо з перемогою!

Друк

10 квітня у клубі «Талер» відбувся фінал чемпіонату міста Слов’янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді. Організатором ігор є відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту. Серед команд нашого університету команда факультету фізичного виховання ДДПУ посіла 1 місце. Лідер команди – декан факультету О.І. Холодний.

Детальніше...
 

Відкриті уроки футболу

Друк

Студенти факультету фізичного виховання та педагогічного факультету другий рік поспіль приєднуються до соціального проекту «Open Fun Football Schools».

Відкриті уроки футболу – це проект, відкритий для всіх і націлений не на досягнення спортивного результату за будь-якою ціною, а на отримання радості від гри, незалежно від рівня здібностей дитини, упровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності і конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, сиріт, дітей зі спеціальними потребами.

Детальніше...
 

Практична підготовка студентів 2 та 4 курсу: підбиваємо підсумки

Друк

Педагогічна практика студентів факультету спеціальної освіти є невід′ємною частиною теоретико-практичної фахової підготовки та підґрунтям їх майбутньої професійної діяльності. Навчання та виховання в сучасній спеціальній школі здійснюється у контексті забезпечення загального розвитку особистості дитини, що базується на необхідності врахування закономірностей психічного розвитку, характеру, часу виникнення порушення, глибини ураження. Студенти факультету з усією відповідальністю готувалися до проведення уроків та виховних заходів, спрямовуючи свою діяльність на розвиток пізнавальних можливостей школярів, формування знань про природу, сучасне життя, традиції українського народу, вихованні сумлінного ставлення до праці, любові до своєї Батьківщини. Студенти систематично підтримували зв’язок із викладачами-методистами при підготовці та проведенні всіх видів роботи.

Детальніше...
 

Кафедра германської та слов’янської філології радо вітає з ювілеєм кандидата філологічних наук, доцента Наталію Михайлівну Маторіну

Друк

Шановна Наталіє Михайлівно!

У день Вашого ювілею від усієї душі зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та наснаги у Вашій науковій і викладацькій діяльності. Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість.

Хай дороги стеляться крилато,

Будуть чисті, рівні, як струна,

Хай добро не оминає хату,

Як не оминає цвіт весна.

Хай здоров’я, радість і достаток

Стеляться, немов вишневий цвіт,

Хай малює доля з буднів свято,

І Господь дарує сотню літ.

 

Вітаємо Кіяна Андрія Петровича з ювілеєм!

Друк

Шановний, Андріє Петровичу! Колектив кафедри психології вітає Вас з ювілеєм. Хочемо побажати міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир та злагода!

Вітаємо зі святом

Та зичимо багато

Здоров’я та везіння,

Міцнючого терпіння,

Любові та поваги,

Таланту та наснаги,

Легкої вам роботи,

Родинної турботи,

Доріг гладеньких самих,

Відносин бездоганних,

Товаришів відмінних

Та буднів позитивних!

Колектив кафедри психології

 

 

Готуємось навчати й навчатися демократично!

Друк

Уже вдруге викладачі кафедри теорії і практики початкової освіти факультету початкової, технологічної і професійної освіти доценти І. Л. Вікторенко та І. Є. Федь взяли участь у семінарі-тренінгу для представників вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку за галуззю «Освіта» спеціальністю 013 Початкова освіта. Співпраця учасників відбувалась у межах діяльності за міжнародним проектом «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині».

Детальніше...
 

Відзначили Всесвітній день здоров’я

Друк

Всесвітній день здоров'я відзначається щорічно 7 квітня. У цей день в 1948 році вступив у силу Статут Всесвітньої організації охорони здоров'я. Факультет фізичного виховання разом з усіма факультетами ДДПУ кожен рік приєднується до світової спільноти щодо пропаганди здорового способу життя, профілактики недугів. Наші викладачі та студенти добре знають, що є багато вправ, які здатні замінити пігулки, але немає жодної таблетки, яка б замінила рух! Тому 5 квітня асистентом кафедри методики викладання спортивно-педагогічних дисциплін Д.П. Григоренко було запропоновано провести свято «DA-DA! Я можу!», у якому взяли участь приблизно 200 учасників, небайдужих до свого здоров'я. Серед них були студенти ДДПУ та жителі міста.

Детальніше...
 

Ми – за здоровий спосіб життя!

Друк

Щорічно, починаючи з квітня 1950 року, у всьому світі відзначають «День здоров’я». Ця традиція, яка переходить із покоління в покоління, не оминала і студентів факультету спеціальної освіти.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 219

Навігація

Контакти

Оголошення

Оголошення