Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Осінній бал на педагогічному факультеті

Друк

17 листопада в стінах педагогічного факультету відбувся Осінній бал, присвячений Дню Студента. Студенти та викладачі гарно та весело провели час, поспілкуватися в неформальній обстановці – за чашечкою чаю зі смаколиками; брали участь у різноманітних конкурсах та танцях.

Королевою Балу стала студентка 2 курсу – Овсійчук Анастасія. А королем був обраний студент 3 курсу – Прийменко Роман.

Дякуємо декану педагогічного факультету – Коношенку С.В. та заступнику декана – Трубник І.В. за теплі та приємні вітання з Міжнародним Днем Студента та активну участь у конкурсах.

Детальніше...
 

21 листопада - День Гідності та Свободи в Україні

Друк

Боже великий, єдиний,

Нам Україну храни,

Волі і світу промінням

Ти її осіни.

Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України П. Порошенком у 2014 р.

Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 р. та Революції Гідності 2013-2014 рр., піднялися на захист демократичних цінностей, прав, свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Обраний українським народом шлях хоч і важкий, але незворотний – події, які почалися біля монументу Незалежності ввечері 21 листопада 2013 р. тривають і досі. Гідність не купиш за жодні гроші. Вона або є, або її нема. І українці довели, що вона в них є. Свободу ж треба виборювати, а виборовши – відстоювати.

Детальніше...
 

На Форум за новим досвідом

Друк

Студентки педагогічного факультета Емма Яблочанська та Ельміра Чепіга відвідали у Київі Форум організаційного розвитку громадянського суспільства в Олімпійському! На Форумі наші студентки здобули новий досвід, корисну інформацію, нові знайомства та позитивні емоції!

Детальніше...
 

Плідна співпраця науковців і практиків

Друк

14 листопада на базі Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №7 Донецької обласної ради відбувся семінар-практикум за проблемою «Науково-методичне забезпечення реалізації особистісно зорієнтованої моделі трудового навчання» за сприянням науково-методичного центру спеціальної та інклюзивної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. У роботі семінару взяли участь завідувач науково-методичного центру спеціальної та інклюзивної освіти ДОІППО Лопухіна Т.В., провідні викладачі кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти ДВНЗ «ДДПУ» – завідувач кафедри проф. Дмитрієва І.В., доц. Гіренко Н.А., доц. Одинченко Л.К., заступники з навчально-виховної роботи та вчителі професійно-трудового навчання спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів Донецької області (мм. Миколаївка, Слов’янськ, Краматорськ, Новожеланівка, Новопокровськ, Часів Яр, Парасковіївка, Костянтинівка, Лиман та ін.).

Детальніше...
 

Наші – перші!

Друк

Вітаємо збірну команду нашого університету у складі – В. Панченко, О. Барда, А. Рачинський, К. Щерчук, Є. Гармаш, Б. Степанов, Д. Жижченко, Д. Маляренко та їхніх тренерів – Володимира та Тетяну Пристинських із тим, що вони посіли 1 місце у Чемпіонаті Донецької області серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації сезону 2017–2018 н.р.

Детальніше...
 

Welcome to Brazil, або як ПТПО Бразилією мандрував!

Друк

15 листопада був найскладніший та емоційно насичений день! Ми святкували Міжнародний день студента! На головній сцені нашого університету вирувала подорож країнами світу. Кожен факультет – це одна з країн. Студенти факультету початкової, технологічної та професійної освіти перенесли на сценічний майданчик увесь яскравий настрій та палку енергетику Бразилії.

Детальніше...
 

Подякували найактивнішим

Друк

На факультеті спеціальної освіти до Дня студента подякою були відзначені студенти, які беруть найактивнішу участь у житті факультету та університету:

 1. Павлова Софія, 1 курс
 2. Романова Анастасія, 1 курс
 3. Шитнікова Орина, 1 курс
 4. Фоменко Олексій, 2 курс
 5. Жадік Юлія, 2 курс
 6. Слаба Аліна, 2 курс
 7. Косинова Альона, 2 курс
 8. Довгоспинний Ярослав, 2 курс
 9. Подгорна Оксана, 3 курс
 10. Баранова Валерія, 3 курс
 11. Столяр Ірина, 3 курс
 12. Мігунова Олена, 3 курс
 13. Рябчук Катерина, 4 курс
 14. Трухіна Євгенія (магістр.)

Студентський актив тривалий час представляє інтереси факультету спеціальної освіти, здійснює самоврядування, розвиток соціально-значущих ініціатив у соціокультурній, суспільній, спортивно-оздоровчій та інших видах діяльності, що сприяє особистісному та професійному зростанню студентів.

Детальніше...
 

Інтелектуальна вікторина на факультеті спеціальної освіти

Друк

«Краса врятує світ!» – улюблена народна приказка. Краса захоплює, надихає на нові звершення, дарує безліч приємних вражень.

Проте всім давно відомо, що найкраще поєднання для людини – краса + інтелект.

17 листопада дівчата 1-ого та 2-ого курсів факультету спеціальної освіти взяли участь в інтелектуальній вікторині «Найрозумніший», організованій до Дня студента, де отримали нагоду довести, що вони не лише гарні та вродливі, але й надзвичайно розумні та кмітливі студентки.

Гравці поділилися на три команди: команда від першого курсу – «Розумники», команда від другого курсу (група А) – «Комети» та команда від другого курсу (група Б) – «Кнопочки».

Детальніше...
 

Прибралися у сквері

Друк

14 листопада студенти та викладачі факультету фізичного виховання із неабиякою користю використали чудову погоду – зібрались біля спортивного корпусу ДДПУ й натхненно, і дружно взялися до прибирання скверу біля нього. Працювали згуртовано, потужно та із задоволенням.

Детальніше...
 

Святкування Дня студента на факультеті ПТПО

Друк

Блискучим, сповненим позитивних емоцій і веселощів видалось святкування Міжнародного дня студента на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти.

Студентські роки прекрасні! Це неймовірні відчуття, незабутні знайомства й потаємні мрії. Студентство – завжди шалений ритм життя та активність, пошуки чогось нового, це, перш за все, пошуки самого себе.

Святковий настрій та тепла атмосфера на факультеті панувала від самого ранку: цікаві різноманіті плакати, картинки на студентську тематику та сучасна музика – зробили це свято по-справжньому захоплюючим та яскравим.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 170

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення