Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Прибираємось разом зі світом

Друк

Сьогодні, 19 вересня 2020 року, в Україні, як і в багатьох інших країнах світу, відбувається Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» – щорічна глобальна програма соціальних дій, спрямована на боротьбу з глобальною проблемою твердих відходів. Цю програму координує естонська організація Let's Do It!

Детальніше...
 

Починай із себе!

Друк

Викладачі та студенти факультету фізичного виховання ДДПУ 19 вересня разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийшли на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Адже ми чітко розуміємо, що головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Детальніше...
 

Рятуємо Слов’янський курорт від сміття

Друк

Ранок 17 вересня для студентів, викладачів факультету фізичного виховання ДДПУ та представників адміністрації Регіонального ландшафтного парку «Слов'янський курорт» почався з доброї справи – прибирання території біля озера Ріпне.

Детальніше...
 

Вітаємо з перемогою!

Друк

3-5 вересня в курортному селищі Кароліно-Бугаз Одеської області відбувався Кубок України (Всеукраїнський турнір «Юна Україна») з самбо серед молоді. Студентка нашого вишу, яка навчається на ІІ курсі факультету фізичного виховання, спеціальність «фізична терапія, ерготерапія» Моренко Елізавета, в категорії 70+ посіла ІІІ місце.

Детальніше...
 

Професійне свято на факультеті фізичного виховання

Друк

День фізичної культури та спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня ще з 1994 року. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні фізичних вправ.

Так, 11 вересня колектив факультету фізичного виховання ДДПУ активно відзначив своє професійне свято. Все почалось з майстер-класу "Бадьорий ранок". Розім'явшись, студенти та викладачі вирушили у супроводі спортсменів-тріатлоністів до Слов'янського курорту. На галявині учасники заходу мали змогу прийняти участь у квесті, що складався з чотирьох локацій: рухливі ігри, адаптивні ігри, психологічна гімнастика та надання першої долікарської допомоги на випадок ушкоджень, що можуть виникнути під час занять фізкультурою.

Детальніше...
 

Настановча конференція перед педагогічною практикою

Друк

28 серпня викладачами випускової кафедри теорії і практики початкової освіти к. філол. н., доц. Лобачовою І. М. та к. пед. н., доц. Ляшовою Н. М. факультету початкової, технологічної та професійної освіти було проведено настановчу онлайн-конференцію з практичної підготовки студентів бакалаврського рівня вищої освіти для забезпечення максимально продуктивної і конструктивної виробничої педагогічної практики. Практична підготовка розрахована на студентів 4-го курсу, які здобувають освіту за напрямом підготовки: учитель початкової школи.

Детальніше...
 

Перемогли в конкурсі проєктів

Друк

Від кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології Дичко В.В., Клименко Ю.С. брали участь у проєкті «Підготовка менеджерів волонтерських програм задля системного професійного підходу в роботі з волонтерами на Сході України», що реалізується Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН).

Детальніше...
 

Слова вдячності від Людмили Черкашиної

Друк

Висловлюю слова великої шани й поваги всьому нашому славетному колективу за небайдужість, відвертість, кипуче бажання допомогти у важкій ситуації. Дякую за вашу матеріальну й моральну підтримку, за щирі побажання найшвидшого одужання. Мені дуже приємна вашу увага й турбота. Вірю, що все буде добре.

Бажаю всім злагоди, спокою та здоров’я, сімейного затишку. Хай у кожного в житті будуть неймовірні сили й жага для досягнення поставленої мети. Нехай ваш настрій буде завжди прекрасним й оптимістичним, а життєвий шлях усіяний щастям і добром.

Тримаймося разом, бо ми того варті.

З повагою – Л.А. Черкашина

 

 

Шановний Борисе Борисовичу!

Друк

Щиро вітаємо з Ювілеєм!

Ваші роки – то Ваш скарб.

Їм ціни немає,

Кожен рік багато варт,

Всі про це ми знаєм.

Вашу мудрість знаєм ми,

Цінуємо Ваш досвід.

Шана в Вас поміж людьми

І поваги досить.

Тож прийміть вітання й

Щирі слова шани.

Всякий день й усякий час

Пишаємось ми Вами!

 

Академічна мобільність: чекаємо на зустріч зі студентами Переяслава-Хмельницького

Друк

img-7802

Продовжується робота над реалізацією проєкту «Студентська Академічна Мобільність (САМ) Україна», який здійснюється в межах програми House of Europe за підтримки British Council Ukraine.

Маємо результати відбору студентів для участі в академічній мобільності між ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» та університетом-партнером – ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Представниками нашого університету стали переможці конкурсного відбору із зазначених у проєкті спеціальностей, а саме:

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 260

Оголошення