Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Маємо знати свою історію

Друк

14 лютого на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти викладачем кафедри загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи, куратором групи СО1, ПО1, к. пед., н., доц. Переймою В.В. була проведена відкрита кураторська година на тему: «Народ, який не знає свого минулого – не має майбутнього», присвячена 1000-літтю з початку правління Ярослава Мудрого, Великого князя Київської Русі (1019). Мета заходу – виховання та розвиток національної самосвідомості у майбутніх педагогів, поглиблення їхніх знань з історії українського народу.

Детальніше...
 

Перемогли в олімпіаді з педагогіки

Друк

11-12 лютого на кафедрі педагогіки проходив I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка» серед студентів ДДПУ. Студенти факультету спеціальної освіти отримали всі призові місця:

 • 1 місце – Щигельська Василиса, 1 курс, група А;
 • 2 місце – Крапивна Поліна, 1 курс, група А;
 • 3 місце – Сбітнєва Олександра, 1 курс, група Б.
Детальніше...
 

«Оскар» - наш!

Друк

Чудове свято – фестиваль «sLOVEyansk fest» відбулось 14 лютого в День усіх закоханих. Усі студенти нашого вишу дуже ретельно готувались до виступу та блискуче впорались із цим завданням.

Детальніше...
 

Вітаємо колегу з перемогою у Всеукраїнському диктанті національної єдності

Друк

У День української писемності та мови уже шістнадцятий рік поспіль відбувся Всеукраїнський диктант національної єдності. Викладачі та студенти ДДПУ брали активну участь у цьому заході.

Усі, хто писали радіодиктант, могли надіслати його на перевірку до редакції Українського радіо або дочекатися, поки текст з’явиться на сайті й перевірити власноруч. Радіодиктант національної єдності написали 32779 людей, із них без помилок – 311. Лише однієї помилки припустилися 1004 особи.

Детальніше...
 

Олімпіада з української мови за професійним спрямуванням на філологічному факультеті

Друк

15 лютого на філологічному факультеті викладачі кафедри української мови та літератури провели I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням». Для участі в олімпіаді було запрошено кращих студентів усіх факультетів ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

Із вітальним словом до присутніх звернулася доцент О.І.Сушко, яка побажала успіху й нових звершень.

Детальніше...
 

Із любов’ю в серці

Друк

14 лютого студенти 1курсу групи А факультету спеціальної освіти завітали в Слов'янську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат № 41 Донецької обласної ради з майстер-класом до Дня Святого Валентина.

Нас зустріли доброзичливо, із посмішкою та одразу запропонували провести екскурсію навчальним закладом. Після цього ми почали спілкуватися з дітьми. Бондарчук Анна, Киркач Марія, Глянцева Єлизавета, Тютюнник Ганна та Іванік Тетяна проводили майстер-клас з учнями 5–6-х класів; Кулик Катерина, Налескіна Діана, Книшева Тетяна, Іващук Анастасія, Давискиба Ксенія та Мартиненко Карина працювали з учнями 7–8-х класів. Наше арт-терапевтичне заняття передбачало знайомство з дітьми за допомогою іграшки, гри «Дощик», гри «Від серця до серця».

Детальніше...
 

Шахові перемоги нашого викладача

Друк

9–10 лютого 2019 на базі ДДМА відбулося традиційне змагання з шахів – Меморіал Бабіна, у якому взяли участь 43 кращіх шахиста області. Доцент кафедри філософії ДДПУ Мартинов Роман Сергійович здобув на цих змаганнях перемогу!

Детальніше...
 

Колеги змагалися і перемагали

Друк

16 лютого на базі спортивного корпусу ДДПУ відбулася спартакіада серед освітян Донецької області – членів профспілки працівників освіти і науки України. Спілчани змагалися з шахів та настільного тенісу. Організатором змагань виступив Донецький обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України.

Наш університет представляли дві команди: із шахів – Мартинов Роман Сергійович (капітан команди), Скиртач Віолета Михайлівна, Скорописова Людмила Іванівна, Фатальчук Сергій Дмитрович та Попов Олег Костянтинович (учитель фізики та інформатики ЗОШ №15), із настільного тенісу – Гончаренко Олег Станіславович (капітан команди), Пристинська Тетяна Миколаївна, Решетова Ірина Анатоліївна, Караімчук Ігор Володимирович, Мельник Ігор Миколайович.

Детальніше...
 

Вітаємо з досягненням!

Друк

Факультет фізичного виховання вітає кандидата педагогічних наук, доцента кафедри ТМОФВіР Володимира Миколайовича Пристинського та завідувача відділу фізичної культури і спортивно-масової роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Олексія Анатолійовича Качана з отриманням диплому лауреата Х Всеукраїнського конкурсу наукових, навчальних і методичних праць з проблем післядипломної освіти за посібник «Інформаційно-комунікаційні та рухливо-пізнавальні технології у фізичному вихованні дітей і підлітків» у номінації «Новаторська освітня ідея».

Бажаємо науковцям успішного досягнення поставлених цілей, переконливих перемог, творчої наснаги, видатних звершень, миру та любові! Нехай ваша подальша професійна діяльність буде сповнена позитивними результатами, життєвою енергією, добром та злагодою!

 

 

«Козацькі розваги» на факультеті фізичного виховання

Друк

«Козацькі розваги» – це одна з найцікавіших традицій факультету фізичного виховання. Започаткована традиція була ректором нашого вишу, професором Світланою Омельченко. Так, уже більше десяти років арсенал спортивних змагань доповнюється на нашому факультеті яскравими виступами та спортивними досягненнями студентів факультету. 12 лютого у великій ігровій залі спортивного корпусу ДДПУ відбулись змагання справжніх чоловіків.

Як казали колись козаки: «Без гетьмана військо гине!». «Гетьман фізвихівського війська» – Олександр Холодний – привітав козаків та надихнув на перемогу. Гостем свята був проректор із науково-педагогічної роботи С.М. Швидкий.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 212

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення