Шлях по сайту:

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Наукові та творчі здобутки студентів ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» у міжнародних і всеукраїнських конкурсах у 2020 році

Друк

1. Студент фізико-математичного факультету другого (магістерського) рівня вищої освіти Попов Микита – премія НАН України для студентів вищих навчальних закладів за роботу «Дослідження нетерових крайових задач для різницевих рівнянь». Науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри математики та інформатики Чуйко С.М.

2. Студентка 4 курсу педагогічного факультету Кочнєва Софія – І місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта»; ІІ місце в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво: сучасне» у конкурсі творчих робіт «Погляд молоді» в рамках реалізації Міжнародного наукового проекту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі» (Польща). Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти та соціальної роботи Іванчук С.А.

3. Студентка факультету гуманітарної та економічної освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти Світлана Севян – ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із галузі «Педагогічна та вікова психологія». Науковий керівник – кандидат психологічних наук, професор, завідувачка кафедри прикладної психології Мелоян А.Е.

4. Студентка 2 курсу факультету фізичного виховання Слищенко Поліна – І місце в номінації «Художня фотографія (композиція)» у конкурсі творчих робіт «Погляд молоді» в рамках реалізації Міжнародного наукового проекту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі» (Польща). Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана факультету фізичного виховання Мусхаріна Ю.Ю.

Вітаємо студентів та їх наукових керівників і бажаємо подальших творчих успіхів та нових перемог!

Підрозділ моніторингу якості вищої освіти

 

Семінар «Бачення та стратегічне планування інституційного розвитку ЗВО»

Друк

21 - 22 листопада 2019 року проректор з науково-педагогічної роботи Чайченко С.О., завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті Євтухова Т.А. та керівник підрозділу ліцензування, акредитації та підвищення кваліфікації Ніколайчук А. взяли участь у семінарі «Бачення та стратегічне планування інституційного розвитку ЗВО» у межах проекту «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку», що здійснюється Програмою ім. Фулбрайта в Україні за фінансової підтримки відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні.

Загальний огляд проекту і модерування заходу – Тарас Фініков. Обмінялися думками щодо лідерства у вищій освіті (спікери Катерина Смаглій, Валерія Казандарова), отримали актуальну інформацію щодо переміщених ЗВО та реформування освітньої галузі (спікери Світлана Кретович та Віталій Носок), ознайомились із досвідом стратегічного планування в Українському католицькому університеті (Тарас Добко) а також створення внутрішньої системи забезпечення якості в Сумському державному університеті (Василь Карпуша), та загальними вимогами до такої системи (Михайло Винницький).

 

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні - SAIUP

Друк

Представники Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні - SAIUP відвідали Донбаський державний педагогічний університет у Слов’янську. Спілкувалися про академічну доброчесність із керівництвом університету, науково-педагогічними працівниками та студентами.

 

Турнір з демократії на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти

Друк

Турнір з демократії на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти в рамках проекту «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині» з колегами з університету Південно-Східної Норвегії і лінгвістичного центру «Прайм-тайм» м. Слов’янськ.

 

Проект «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині»

Друк

В рамках проекту «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині» професори Гаврилова Л.Г. і Хижняк І.А. відвідали Університетський коледж Південно-Східної Норвегії з метою налагодження співпраці та проведення спільних досліджень.

У цьому напрямі вже досягнуті певні результати - дві студентки факультету початкової, технологічної та професійної освіти Максимюк Олена і Максименко Катерина беруть участь в програмі кредитної мобільності в Університеті Південно-Східної Норвегії (м. Драммен) за фахом «Права людини в освіті». Навчання триватиме 10 місяців (з 12 серпня 2019 по 30 червня 2020 року).

 

 

Проект «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті», м.Брно

Друк

17-23 листопада декан факультету гуманітарної та економічної освіти доктор педагогічних наук, доцент Саяпіна С.А. взяла участь у першій фазі проекту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті». Захід проводився на базі педагогічного факультету Університету імені Масарика (м. Брно) та був присвячений темі «Підготовка педагога у 21 столітті». Під час заходу розглядалися актуальні теми в університетському середовищі у контексті індикаторів якості освіти; інтернаціоналізація як найбільший виклик для університетів; технології в освіті та педагогічній діяльності тощо. Крім того, були проведені конференція «Енвайронментальні виміри педагогічних професій», зустріч з експерткою з Лісабонського університету Іва Марія Міранда Пірес та інші цікаві зустрічі.

 

Поїздка «Інклюзія в університетському середовищі», м. Брно

Друк

Доцент кафедри медико-біологічних основ охорони життєдіяльності та цивільної оборони Мусхаріна Ю.Ю. взяла участь в освітній поїздці «Інклюзія в університетському середовищі» (м Брно, 11-17 листопада 2018 р).

 

Освітня школа «Ефективність управління навчальним закладом», м. Брно

Друк

Декан факультету початкової, технологічної та професійної освіти Хижняк І.А. взяла участь в Освітній школі «Ефективність управління навчальним закладом» (м. Брно, лютий-березень 2018 р.).

 

Університет Массаріка, м. Брно

Друк

У рамках проекту проректор з науково-педагогічної роботи Чайченко С.О. відвідав Університет Массаріка, м Брно з розвитку напряму «Інтернаціоналізація освіти» (26 листопада - 02 січень 2017 р).