Шлях по сайту: Новини Зміни і доповнення до колективного договору між колективом і адміністрацією державного вищого навчального закладу «донбаський державний педагогічний університет» на 2012 – 2017 роки

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Зміни і доповнення до колективного договору між колективом і адміністрацією державного вищого навчального закладу «донбаський державний педагогічний університет» на 2012 – 2017 роки

Друк

ВИТЯГ

з протоколу №2 засідання конференції трудового колективу

Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» від 23 лютого 2017 року

СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до колективного договору між колективом і адміністрацією Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» на 2012 – 2017 роки.

УХВАЛИЛИ: Затвердити зміни та доповнення до колективного договору між колективом і адміністрацією Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» на 2012 – 2017 роки.

Додаток: 6 арк. (Завантажити зміни і доповнення до колективного договору між колективом і адміністрацією державного вищого навчального закладу «донбаський державний педагогічний університет» на 2012 – 2017 роки).

Голова конференції трудового колективу ДДПУ С. О. Омельченко

Секретар І. А. Решетова