Шлях по сайту: Новини Новини профспілкового комітету

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини профспілкового комітету

Друк

Планове засідання профспілкового комітету первинної профспілкової організації працівників ДДПУ відбулося 26 лютого 2015 року.

Під час засідання було розглянуто 4 питання порядку денного:

  • Підведені підсумки звітно-виборної кампанії 2014 року. В усіх профбюро та профгрупах робота структурних одиниць нашої первинки у 2009 – 2014 роках признана задовільною. Якісний склад профактиву подано нижче.
  • З метою виконання постанови звітно-виборної конференції 5 листопада 2014 року прийнято рішення про посилення інформаційної роботи профкому, зокрема шляхом регулярного розміщення на сайті університету інформації про засідання профкому, новини в законодавстві та інше. Розробляється план вдосконалення спортивно-масової роботи профкому працівників ДДПУ. Проведено навчання вперше обраних профгрупоргів та голів профбюро. Стартувала благодійна акція допомоги дітям вимушених переселенців.

  • Комісія профкому з аналитично-правових питань проаналізувала зміни у чинному законодавстві в розрізи їх впливу на працівників університету. Інформація доведена до відома профактиву.

  • Надано матеріальну допомогу 10 членам нашої ППО. Серед них 5 особам у зв’язку з необхідністю лікування і 5 особам на відновлення пошкодженого в ході АТО житла.

Профбюро:

11

жінки

64%

чоловіки

36%

обрано вперше

1%

Профгрупи:

48

жінки

78%

чоловіки

22%

молоді працівники

22%

науково-педагогічні працівники

61%

обрано вперше

22,00%