Шлях по сайту: Новини Новини профспілкового комітету

Новини профспілкового комітету

Планове засідання профспілкового комітету первинної профспілкової організації працівників ДДПУ відбулося 26 лютого 2015 року.

Під час засідання було розглянуто 4 питання порядку денного:

• Підведені підсумки звітно-виборної кампанії 2014 року. В усіх профбюро та профгрупах робота структурних одиниць нашої первинки у 2009 – 2014 роках признана задовільною. Якісний склад профактиву подано нижче.
  • З метою виконання постанови звітно-виборної конференції 5 листопада 2014 року прийнято рішення про посилення інформаційної роботи профкому, зокрема шляхом регулярного розміщення на сайті університету інформації про засідання профкому, новини в законодавстві та інше. Розробляється план вдосконалення спортивно-масової роботи профкому працівників ДДПУ. Проведено навчання вперше обраних профгрупоргів та голів профбюро. Стартувала благодійна акція допомоги дітям вимушених переселенців.

• Комісія профкому з аналитично-правових питань проаналізувала зміни у чинному законодавстві в розрізи їх впливу на працівників університету. Інформація доведена до відома профактиву.

• Надано матеріальну допомогу 10 членам нашої ППО. Серед них 5 особам у зв’язку з необхідністю лікування і 5 особам на відновлення пошкодженого в ході АТО житла.

Профбюро:

жінки