Шлях по сайту: Новини

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Звіт про роботу профспілкового комітету Первинної профспілкової організації працівників ДДПУ за 2017 рік

Друк

1. Внутрішньоспілкова та організаційна робота

У структурі ППО працівників ДДПУ у 2017 році відбулися зміни: профбюро технологічного факультету та факультету підготовки вчителів початкових класів було поєднано в профспілкове бюро факультету початкової, технологічної та професійної освіти. Отже, наша первинна організація складається з 10 профбюро та 45 профспілкових груп. Профспілковий комітет налічує 12 осіб від усіх структурних підрозділів університету. Профспілкове членство на кінець 2017 року складає 97,6%, чи 647 членів профспілки.

Робота профспілкового комітету та комісій профкому здійснюється відповідно до річних планів роботи, які затверджують на засіданні профкому.

У звітному періоді проведено:

Детальніше...
 

Зміни і доповнення до колективного договору між колективом і адміністрацією державного вищого навчального закладу «донбаський державний педагогічний університет» на 2012 – 2017 роки

Друк

ВИТЯГ

з протоколу №2 засідання конференції трудового колективу

Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» від 23 лютого 2017 року

СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до колективного договору між колективом і адміністрацією Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» на 2012 – 2017 роки.

УХВАЛИЛИ: Затвердити зміни та доповнення до колективного договору між колективом і адміністрацією Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» на 2012 – 2017 роки.

Додаток: 6 арк. (Завантажити зміни і доповнення до колективного договору між колективом і адміністрацією державного вищого навчального закладу «донбаський державний педагогічний університет» на 2012 – 2017 роки).

Голова конференції трудового колективу ДДПУ С. О. Омельченко

Секретар І. А. Решетова

 

Звіт про роботу профспілкового комітету ППО працівників ДДПУ за 2016 р.

Друк

1. Внутрішньоспілкова та організаційна робота

Структура ППО працівників ДДПУ у 2016 залишалася незмінною: 48 профспілкових груп у складі 11 профбюро. Профспілковий комітет налічує 12 осіб та 11 постійних комісій профкому. Профспілкове членство на кінець 2016 року складає 98,8%.

Робота профспілкового комітету та комісій профкому здійснюється відповідно до річних планів роботи, які затверджують на засіданні профкому.

У звітному періоді було проведено 2 профспілкових конференції та 11 засідань профспілкового комітету, на яких розглянуто 31 питання. Зокрема:

Детальніше...
     

Новини профспілкового комітету

Друк

Планове засідання профспілкового комітету первинної профспілкової організації працівників ДДПУ відбулося 26 лютого 2015 року.

Детальніше...
 

Зміни до колективного договору 26.02.2015 р.

Друк

Доповнити Додаток 2 до Колективного договору «Перелік посад працівників Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» згідно зі штатним розкладом з ненормованим робочим днем, яким може надаватись додаткова відпустка» такими пунктами:

 

№ з/п

Посада

Кількість днів додаткової відпустки

67.

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків (рембудгрупа)

4

68.

Технік

4

69.

Адміністратор бази даних (обслуговування Єдиної державної електронної бази з питань освіти)

5

 
  • «
  •  << 
  •  < 
  •  1 
  •  2 
  •  > 
  •  >> 
  • »
Сторінка 1 з 2

Навігація

Контакти

Оголошення