Шлях по сайту: Вакансії Вакансія стажера-аналітика у міжнародній консалтинговій компанії (робота для студентів старших курсів та випускників)

Сфера діяльності компанії: стратегічний консалтинг

Назва компанії / організації: Strategy Partners, міжнародна компанія, що спеціалізується на стратегічному консалтингу

Адреса офісу в Україні: Киев, вул.Р.Окипної 2, Коворкинг ТОЛОКА

Контактний телефон: +38(096)129 08 45 (Володимир Іванович), vim123@ukr.net

Опис вакансії(вимоги, умови, режим роботи):

Робота аналітика включає пошук інформації (ринки, продукти, компанії, технології тощо); аналіз інформації; підготовка фінансових моделей; письмові та візуальні комунікації (підготовка слайдів, що необхідні для створення нової стратегії та прийняття рішення власниками та керівництвом корпорацій).

Вимоги до професійно значущих якостей аналітика: креативність та здатність до системного мислення

Що пропонує Strategy Partners:

• роботу із участю в міжнародних стратегічних проектах у різних галузях;
  • всебічний професійний розвиток , зокрема можливість навчатися за програмою МВА;
  • можливість розвинути навички англійської мови;
  • гарантоване завантаження від 20 годин у тиждень з щомісячною оплатою $160-170. Залежно від завантаження та індивідуальної ефективності аналітика, розмір його щомісячної винагороди може зростати до $200-700.
  • офіційне працевлаштування;
  • вільний графік роботи;
  • вільний вибір місця віддаленої роботи у будь-якому технічно оснащеному місці (із доступом до швидкого і безлімітного Інтернет, комп'ютера та web-камери);
  • можливі робочі місця у Києві та інших місцях України.