Шлях по сайту: Новини

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Welcome to Brazil, або як ПТПО Бразилією мандрував!

Друк

15 листопада був найскладніший та емоційно насичений день! Ми святкували Міжнародний день студента! На головній сцені нашого університету вирувала подорож країнами світу. Кожен факультет – це одна з країн. Студенти факультету початкової, технологічної та професійної освіти перенесли на сценічний майданчик увесь яскравий настрій та палку енергетику Бразилії.

Детальніше...
 

Святкування Дня студента на факультеті ПТПО

Друк

Блискучим, сповненим позитивних емоцій і веселощів видалось святкування Міжнародного дня студента на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти.

Студентські роки прекрасні! Це неймовірні відчуття, незабутні знайомства й потаємні мрії. Студентство – завжди шалений ритм життя та активність, пошуки чогось нового, це, перш за все, пошуки самого себе.

Святковий настрій та тепла атмосфера на факультеті панувала від самого ранку: цікаві різноманіті плакати, картинки на студентську тематику та сучасна музика – зробили це свято по-справжньому захоплюючим та яскравим.

Детальніше...
 

Визначили кращу кімнату

Друк

8 листопада відбувся конкурс на найкращу кімнату у 2-ому гуртожитку. Дівчата та хлопці дуже хвилювалися та дуже хотіли перемогти. І нам було важко визначитися, але ми змогли обрати кімнату, яка була найкращою з усіх.

Детальніше...
 

День першокурсника-2017 на факультеті ПТПО

Друк

1 листопада на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбувся Дебют першокурсника! На цю подію чекав кожен студент нашого факультету. Що ж цього разу покажуть новачки? І вони НЕ підвели!

У Дебюті взяли участь команди майбутніх технологів, вчителів початкових класів, музиканти і танцюристи. Цей творчий марафон показав величезну кількість талановитих студентів на першому курсі в нашому виші, на нашому факультеті. Захід залишив чимало яскравих і незабутніх вражень. Шансом виступати на сцені скористалися всі першокурсники. Вони постаралися на славу! Нічого їм не зашкодило показати, на що вони здатні. Це був їхній день!

Детальніше...
 

Наші нагороди на «Покровському ЛІТfest»

Друк

Наприкінці вересня на базі Покровської центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Покровський ЛІТfest», засновниками та організаторами якого є відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради, Покровська центральна міська бібліотека ім. Т.Г. Шевченка та громадська організація «Творче об’єднання «Суцвіття». Метою та завданням цього щорічного конкурсу є відродження, розвиток та популяризація літератури, пошук, розкриття, підтримка творчих здібностей любителів літератури та залучення їх до участі в культурному житті міста та країни.

Детальніше...
 

Привітали ветерана праці

Друк

Нещодавно співробітники факультету початкової, технологічної та професійної освіти вітали Володимира Михайловича Нестеренка з 90-річчям та святом працівника освіти.

Профспілкою університету було виділено кошти для придбання подарунку і вшанування. Спілкування видалось дуже щирим та теплим, Володимир Михайлович як завжди порадував гостей виконанням цікавих віршів.

Детальніше...
 

Святковий концерт до Дня захисника України

Друк

12 жовтня, напередодні свята Дня захисника України, на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбувся святковий концерт для військових, студентів та гостей міста. Цей захід пройшов у межах Всеукраїнської Акції, що проводилась у Донецькій області за ініціативи Сергія Архипчука – заслуженого діяча мистецтв України, режисера-постановника Київського Національного академічного театру опери та балету, за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Донецької облдержадміністрації та Слов’янської міської ради.

Детальніше...
 

Як живеться першокурснику в гуртожитку

Друк

27 вересня комісія студентського активу факультету ПТПО, до якої увійшли: Гончарова Наталія – голова студентської ради факультету, Касаткіна Катерина – заступник голови, Кожедубова Анастасія – голова соціально-побутового сектору, Кива Лариса – голова студентської профспілки факультету та Заміуська Олена – староста гуртожитку №2, відвідала своїх першокурсників у їхніх нових домівках – кімнатах гуртожитку.

Детальніше...
 

Свято працівників освіти на факультеті ПТПО

Друк

Золотокоса осінь щедра на свята. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців і педагогів. Саме в цей день ми, студенти, схиляємо голови перед мудрістю і самовідданістю наших викладачів, висловлюємо свою вдячність нашим наставникам за їхню нелегку працю, бажаємо всього найкращого нашим улюбленим педагогам.

Кожної осені День працівників освіти стає яскравим і водночас душевним святом для кожного навчального закладу. 26 вересня на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти вітали освітян. Зранку вся факультетська спільнота переглядала виставку-конкурс композицій із квітів та поробок із природничого матеріалу, присвячену Дню працівника освіти. Цей конкурс став уже доброю традицією на нашому факультеті. Студенти проявили багато творчої уяви, фантазії у створенні квіткових композицій, що перевершували одна одну оригінальністю виконання та назвами. Така виставка подарувала неабиякі емоції та святковий настрій.

Детальніше...
 

Перша зустріч театрального сектору, або як факультет ПТПО таланти збирає

Друк

26 вересня, відбулася перша зустріч новостворенного театрального сектору на базі факультету початкової, технологічної та професійної освіти, який залюбки виділив своїм студентам актову залу для зборів, занять та репетицій! Що цікаво, до сектору залучились не тільки студенти факультету ПТПО, а й талановита молодь з інших навчальних закладів Слов’янська!

На першому занятті театрали-аматори обговорювали не тільки організаційні питання, правила поведінки та майбутні ролі, а й шукали можливості залучення фінансування, грали в ігри, куштували смаколики і писали листа своїй театральній группі через рік!

Детальніше...
 

Студенти факультету ПТПО відвідали форум із прав громадян

Друк

21 вересня в готелі «Зелений гай» у Святогірську студенти факультету ПТПО відвідали форум, що відбувався за ініціативи правозахисної організації «Восточная правозащитная группа», під егідою генерального консульства Федеративної республіки Німеччина і був присвячений захисту прав громадян у зоні проведення АТО. Організація від 2014 року переймається питаннями боротьби та попередження випадків дискримінації щодо біженців та внутрішньо переміщених осіб та захисту їхніх прав. Активісти організації популяризують і розвивають інструменти мирного урегулювання конфліктів, сприяють просуванню альтернативних видів вирішення суперечок та конфліктів.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 14

Навігація

Контакти

Оголошення