Шлях по сайту: Від. комплектування та наукової обробки

Відділ комплектування та наукової обробки документів

Відділ комплектування та наукової обробки документів

Завідувач відділу – Сімейко Ольга Іванівна

Основними функціями відділу є:

-         комплектування бібліотеки новими документами;

-         ведення обліково-звітньої документації на фонд бібліотеки;

-         технічна обробка видань, які надходять;

-         створення і ведення довідково-пошукового апарату бібліотеки;

-         оформлення вибуття документів.

Відділ вивчає каталоги видавництв, прайс-листи та інші бібліографічні матеріали.  Для визначення необхідних підручників та складання замовлень залучаються зав. кафедрами та провідні викладачі, а також підрозділи бібліотеки.

Відділ оформлює замовлення на книги та комплектує фонд у джерелах комплектування, здійснює передплату періодичних видань, веде картотеку книгозабезпеченості.

Щорічна середня кількість нових надходжень до бібліотеки складає 1550 назв та 3000 примірників книг і 220 назв журналів та 90 назв газет.

Відділ створює і веде алфавітний і систематичний каталоги.

У процесі систематизації документів формує словники ключових слів і предметних рубрик

З 2000р. відділ працює в автоматизованій бібліотечно-інформаційній  системі „UNILIB”.

Автоматизація основних технологічних процесів дозволяє створювати електронну облікову документацію, електронний каталог та вести реєстраційну картотеку періодичних видань. На 1. 01. 2013р. обсяг електронного каталогу складає 55465 бібліографічних описів. Крім того, відділ займається ретроконверсією  фонду.

Відділ веде роботу з подальшого вивчення та засвоєння можливостей бібліотечної програми. З 2013р. топографічні  талони друкуються в програмі. Крім того, планується  списання здійснювати в бібліотечній програмі.