Шлях по сайту: Новини Доторкнемося до творчості французького письменника Гюстава Флобера

Доторкнемося до творчості французького письменника Гюстава Флобера

Абонемент художньої літератури запрошує користувачів переглянути книжково-ілюстративну виставку: “Флобер – автор “Воспитания чувств”, до 195-річчя від дня народження французького письменника.

Виставка діятиме протягом грудня.

Запрошуємо всіх охочих !

Гюстав Флобер народився у грудні 1821 року в сім'ї хірурга, головного лікаря лікарні міста Руана. Уже з дитячих років захоплювався літературою та театром.

Можна сказати, що він цілком жив літературою. І письменник, у розумінні Флобера, – це філолог, учений, схилений над книгами. Близькі Флоберу письменники – це Гонкури, Золя, Доде.

Флобер був вимогливим художником. Він знемагав від творчих мук і говорив про себе: “Я – людина-перо, я існую через нього, ради нього, за допомогою нього. Я більше всього живу з ним” (1 лютого 1852 р.). “Будемо завжди займатися мистецтвом, воно вище народів, вище корон і царів, воно вічно і натхненно підноситься в божественному вінці” (14.08.1835).