Шлях по сайту: Новини Жіночі особистості на педагогічній ниві

Жіночі особистості на педагогічній ниві

Серед видатних жінок, які залишили слід на ниві педагогічної праці, яскраво сяють зірки італійського вченого і вихователя Марії Монтессорі, українських діячок – просвітительок Христини Алчевської та Софії Русової. Вони були сучасницями, їхнє життя припало на кінець 19 – початок 20 ст., і відстань у часі народження Алчевської – Русової – Монтессорі складає півтора десятка років. Алчевська та Русова були особисто знайомі, а педагогікою Монтессорі була захоплена С. Русова.

Кожна з них внесла величезний вклад у розвиток освіти та систему навчання і виховання.

Так, для здобувачів вищої освіти І та ІІ курсів факультету фізичного виховання, спеціальності фізичне здоров’я та реабілітація бібліографом

О. М. Золотарьовою проведений огляд документів «Жінки – корифеї педагогічної думки».

Здобувачі вищої освіти мали змогу через представлені джерела ознайомитися з виданнями творів педагогів та дослідженнями їхньої спадщини науковцями України та світу, які має у своїх фондах бібліотека.

вул. Г. Батюка, 19, м.Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84116
веб-сайт: ddpu.edu.ua