Шлях по сайту: Факультети та кафедри Технологічний

Загальні відомості

Вас вітає технологічний факультет Донбаського державного педагогічного університету. Технологічний факультет запрошує на денну та заочну форму навчання для підготовки фахівців за напрямами підготовки: «Технологічна освіта» (освітньо-кваліфікаційні рівні «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр») та «Професійна освіта» (ОКР «Бакалавр»). Підготовка фахівців за вищезазначеною спеціальністю здійснюється висококваліфікованими викладачами – докторами та кандидатами наук. Факультет має приміщення для навчання, самостійної та індивідуальної роботи, проживання та культурно-соціального життя студентів.

Технологічний факультет ДДПУ забезпечений у повному обсязі як аудиторним фондом, так і навчальними та науковими лабораторіями. Навчальний процес забезпечують 4 факультетські кафедри. Для проведення навчального процесу на факультеті обладнані:

• навчальні аудиторії відповідно до кожної спеціальності;
  • комп’ютерні класи; методичний кабінет;
  • Лабораторії технічної електроніки, фізичної оптики, оптичної електроніки, інженерної та комп’ютерної графіки, квантової електроніки, електричних кіл, статистичної оптики, оптичних вимірювань та метрології;
  • навчальні майстерні з ручної та механічної обробки деревини та металу;
  • навчальні майстерні зі швейного і харчового виробництва, етнодизайну та декоративно-ужиткового мистецтва.

Лабораторії кафедр факультету забезпечені персональними комп’ютерами, об’єднані в локальну мережу та підключені до мережі Internet. Для виконання курсових, кваліфікаційних дипломних та магістерських робіт, проведення навчальної та виробничої практики в цілому широко використовується обладнання наукових підрозділів факультету, матеріально-технічна база навчально-освітніх закладів області (загальні навчальні заклади, школи нового типу, професійно-технічні навчальні заклади, ВНЗ І-ІІ рівня акредитації).

Телефони:

Декан 3-60-95;