Шлях по сайту: Факультети та кафедри Фізичного виховання

Факультет фізичного виховання було засновано 1 вересня 1985 року. До структури факультету входять п'ять кафедр :

• кафедра теоретичних, методичних основ фізичного виховання і реабілітації.
    Завідувач кафедри – доктор філософських наук, професор Федь І.А.
  • кафедра методики викладання спортивно-педагогічних дисциплін. Завідувач кафедри – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Віцько С.М.
  • кафедра медико-біологічних основ охорони життя та цивільного захисту.
    Завідувач кафедри – кандидат медичних наук, доцент Гутарєва Н.В.
  • кафедра здоров'я людини та фізичного виховання.
    Завідувач кафедри – доктор біологічних наук, профессор Дичко В.В.
  • кафедра загальної психології.
    Завідувач кафедри - кандидат психологічних наук, доцент Шайда Н.П.

На факультеті діє аспірантура зі спеціальностей  «Соціальна педагогіка».
    Опановуючи спеціальності, студенти мають необхідні сучасні умови, технічні засоби навчання, обладнані методичні кабінети, комп’ютерний клас.

Кадрову базу факультету складають висококваліфіковані фахівці, із яких 3 доктори наук, 14 кандидатів наук, старші викладачі, асистенти. За роки свого існування факультет підготував понад 3000 спеціалістів у галузі фізичного виховання і спорту, з яких близько 120 майстрів спорту, майстрів спорту міжнародного класу, учасників та переможців Олімпійських і Паралімпійських ігор, Всесвітніх Універсіад, чемпіонів Світу та Європи з різних видів спорту.

Випускники факультету працюють в усіх ланках системи фізичного виховання країни – дитячих садках, ЗОШ, ліцеях, технікумах, коледжах, інститутах, університетах, академіях. Значна кількість випускників працюють тренерами-викладачами в ДЮСШ, школах вищої спортивної майстерності, вищих школах олімпійського резерву.

До послуг студентів краща спортивна база міста, де студенти навчаються і підвищують свою спортивну майстерність з різних видів спорту. Існуюча система виховної роботи на факультеті дає підґрунтя для підготовки всебічно-розвинутої особистості, професіонала освіти, активного пропагандиста здорового способу життя. Студенти факультету фізичного виховання відзначаються високою соціальною і творчою активністю, організованістю, високим рівнем загальної культури.

Адреса факультету: 84112, пров. Вчительський,1, м. Слов’янськ, Донецька обл.

Тел. (06262) 2 88 34

Електронна пошта:   decffv

Дні відкритих дверей факультету: 25 березня, 29 квітня, 27 травня (проводяться у спортивному корпусі університету по вул. Калініна, 48 А).