Шлях по сайту: Факультети та кафедри Спеціальної освіти

Загальні відомості

Факультет спеціальної освіти готує спеціалістів у галузі корекційної педагогіки та спеціальної психології для роботи в дошкільних, шкільних та соціально-реабілітаційних закладах для осіб із порушеннями психофізичного розвитку та у масових загальноосвітніх школах у якості асистента вчителя в умовах інклюзивного навчання.

Відповідно до законодавства України працівники спеціальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами отримують надбавку 20% від встановленого посадового окладу, мають відпустку в літній канікулярний період 56 календарних днів, скорочений   робочий тиждень; наповнюваність навчально-виховних груп дітьми у 2 рази менша, ніж у загальноосвітніх масових закладах.

Майбутній фахівець під час навчання оволодіває ґрунтовними знаннями з предметів медичного, психологічного та педагогічного циклів, що дає можливість працювати з дітьми з особливими освітніми потребами в навчально-виховних та реабілітаційних закладах різних типів та індивідуально.

Високий рівень викладання забезпечують професори і доценти кафедр корекційної педагогіки, логопедії і спеціальної психології, технологій корекційної та інклюзивної освіти.

Здобувачі ступенів вищої освіти бакалавр та магістр проходять педагогічну практику в базових спеціальних дошкільних та шкільних закладах освіти, реабілітаційному центрі, мають можливість плідно займатися науковою діяльністю, брати активну участь у наукових конференціях, олімпіадах тощо.

За 50 років існування нашого факультету склалися традиції, які активно впливають на активну життєву позицію студентів. Це такі заходи, як «День відкритих дверей» для абітурієнтів, «Посвята у студенти», «Останній дзвоник», «День учителя», «Дебют першокурсника», «День студента», «Благодійний концерт до міжнародного Дня інваліда» та ін., випуск факультетської газети, конкурси-фотовиставки, екскурсії по видатним містам України.

Контактні телефони: 050-730-20-62; 050-204-08-42.

Ми завжди відкриті для вас

і чекаємо на нашому факультеті людей небайдужих, із добрим серцем!

Ставайте професіоналами разом із нами!

Шановні випускники 4-го курсу факультету спеціальної освіти!

Запрошуємо вас стати здобувачами ступеня вищої освіти магістр.

Зразки заяв до вступу додаються (заява, зразок). Відскановані заяви надсилати на електронну пошту деканату deff.dek

Заяви необхідно подати до 01.08.2017 року.

За усіма питаннями звертайтеся за телефонами: 050-730-20-62; 050-204-08-42

вул. Г. Батюка, 19, м.Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84116