Шлях по сайту: Факультети та кафедри Спеціальної освіти

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Загальні відомості

Друк

Факультет спеціальної освіти готує спеціалістів у галузі корекційної педагогіки та спеціальної психології для роботи в дошкільних, шкільних та соціально-реабілітаційних закладах для осіб із порушеннями психофізичного розвитку та у масових загальноосвітніх школах у якості асистента вчителя в умовах інклюзивного навчання.

Відповідно до законодавства України працівники спеціальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами отримують надбавку 20% від встановленого посадового окладу, мають відпустку в літній канікулярний період 56 календарних днів, скорочений   робочий тиждень; наповнюваність навчально-виховних груп дітьми у 2 рази менша, ніж у загальноосвітніх масових закладах.

Майбутній фахівець під час навчання оволодіває ґрунтовними знаннями з предметів медичного, психологічного та педагогічного циклів, що дає можливість працювати з дітьми з особливими освітніми потребами в навчально-виховних та реабілітаційних закладах різних типів та індивідуально.

Високий рівень викладання забезпечують професори і доценти кафедр корекційної педагогіки, логопедії і спеціальної психології, технологій корекційної та інклюзивної освіти.

Здобувачі ступенів вищої освіти бакалавр та магістр проходять педагогічну практику в базових спеціальних дошкільних та шкільних закладах освіти, реабілітаційному центрі, мають можливість плідно займатися науковою діяльністю, брати активну участь у наукових конференціях, олімпіадах тощо.

За 50 років існування нашого факультету склалися традиції, які активно впливають на активну життєву позицію студентів. Це такі заходи, як «День відкритих дверей» для абітурієнтів, «Посвята у студенти», «Останній дзвоник», «День учителя», «Дебют першокурсника», «День студента», «Благодійний концерт до міжнародного Дня інваліда» та ін., випуск факультетської газети, конкурси-фотовиставки, екскурсії по видатним містам України.

Контактні телефони: 050-730-20-62; 050-204-08-42.

Ми завжди відкриті для вас

і чекаємо на нашому факультеті людей небайдужих, із добрим серцем!

Ставайте професіоналами разом із нами!

Шановні випускники 4-го курсу факультету спеціальної освіти!

Запрошуємо вас стати здобувачами ступеня вищої освіти магістр.

Зразки заяв до вступу додаються (заява, зразок). Відскановані заяви надсилати на електронну пошту деканату deff.dek@ddpu.edu.ua

Заяви необхідно подати до 01.08.2017 року.

За усіма питаннями звертайтеся за телефонами: 050-730-20-62; 050-204-08-42

 

Навігація

Контакти

вул. Г. Батюка, 19, м.Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84116
e-mail: sgpi@slav.dn.ua
веб-сайт: ddpu.edu.ua
(06262) 32354

Оголошення